Vibramky – pre deti, tatov aj mamky

pr 0

Toto pomenovanie obuvi už tak zľudovelo, že si pod ním každý predstaví športovú obuv s podrážkou, na ktorú sa dá spoľahnúť. Typické háčiky, cez ktoré sa prevliekajú pestré šnúrky sú neoddeliteľnou súčasťou dizajnu topánok, na ktorých návrat sme čakali!

Keď sa vám žiada nosiť spoľahlivú a kvalitnú obuv nosiť aj v bežný deň, bude sa vám najnovšia jesenno-zimná kapsulová kolekcia HOBBYCORE od Lasocki veľmi pozdávať.

Nájdete v nej zmes hrejivých jesenných farieb kombinovaných s úpletom tón v tóne. Výsledkom sú extrémne vkusné a už na pohľad pohodlne a teplučko pôsobiace topánočky pre celú rodinu, ktoré nezaskočí zima, ľad, ani vlhko.

Farby sálajúce teplo

Olivovozelená, tmavozelená, vínová, ťavia – pohľad rovnaký, ako keď sa zadívate do rednúcich korún stromov. Všetky farby jesene si môžete vďaka najnovšej koženej kapsulovej kolekcii obuť na klasickej alebo vyššej podrážke. Tá dominuje pieskovým dámskym modelom, ktoré pôsobia s úpletovými sukňami a huňatými svetrami rovnako „cozy“, ako kus teplej domácej bábovky s čajom.

Sme jeden tím!

Určite ste už počuli slovné spojenie „rodinka ako z katalógu“. Presne tento family styling podporuje kolekcia topánok, ktoré čerpajú inšpiráciu z trekingovej obuvi. Modely pre ženy, deti i mužov sú navrhnuté tak, aby každý z členov rodiny mal možnosť nosiť tento nadčasový kožený kúsok v rovnakom dizajne. Hrať sa môžete s farbami a mamy si môžu dopriať jemný akcent v podobe vyššej podrážky, alebo môžu „zostať pri zemi“ so zvyškom rodiny a užívať si komfort a teplo v kombinácii s akýmkoľvek outfitom.

Modely z kolekcie HOBBYCORE fantasticky „fitnú“ ku koženým nohaviciam, čistú harmóniu vytvoria s rozšírenými menčestrovými nohavicami a jeansy ani nespomíname, tam pochodíte s absolútnou istotou.

Kabelka na rukavice, batoh na teplý čaj

V rovnakých prírodných farbách najnovšia kolekcia od CCC ponúka aj funkčné kabelky na širokých popruhoch pripomínajúce dizajnom klasický „chlebník“, ktorý si generácia okolo 45 iste pamätá zo školských výletov. Zmestí sa do nich všetko, čo budete v bežný deň potrebovať a hrdo budú stáť po vašom boku v pracovný deň, alebo na jesenných vychádzkach do prírody. Batohy tiež nemajú ďaleko od absolútnej klasiky. A o klasike sa predsa vie, že inšpiruje dizajnom overeným rokmi a stovkami tých, ktorí sa k nemu radi vracajú vďaka jeho nadčasovosti.

Klasický štýl „vibramiek“ čaká v predajniach alebo na e-shope www.ccc.eu/sk na všetkých tých, ktorým v ostatných kolekciách chýbal. Užijú si ho nadšenci, ktorí sa radi vracajú k overenej klasike a chcú aj počas bežných denných aktivít vonku vyzerať štýlovo. Jeseň v koži, úplete, teple a suchu si príďte dopriať do kamenných predajní alebo nakupujte cez sieť e-shopov CCC. Nezabudnite ani na svoje členstvo v Klube CCC – pri tvorbe zladeného family looku vám na vaše konto pribudne veľa bodov, ktoré premeníte na skvelé výhody určené len pre členov Klubu CCC.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...