Estetický betón – dá sa to vôbec?

Jana Hrdličková 0

Neestetický betón

Betón je stavebný materiál, ktorý sa v modernej architektúre využíva veľmi často. Je mimoriadne pevný, vyznačuje sa mnohými pozitívnymi vlastnosťami. Čo je na ňom neestetické, je jeho farba – myšacia, nudná, nevýrazná.

Aj betón si zaslúži, aby dostal ten správny náter, správnu farbu.

Stavakryl spĺňa hneď niekoľko požiadaviek – je to protiprašný náter na betón, ktorý chráni betónové konštrukcie pred účinkami poveternostných vplyvov a zároveň dá betónu príjemný farebný odtieň.

Kde sa dá Stavakryl použiť?

Najčastejšie v garážach rodinných domov, v ktorých postačí aplikovať sivý odtieň. Ďalšie uplatnenie nájde na balkónoch panelákov, dá sa ním natrieť betónový múr alebo stena detského ihriska, betónová obrubu pieskoviska, schody do domu, betónový kvetináč, podlaha pod kobercom atď.

Betónová ale pekná terasa

Módnym hitom je biela terasa. Pri mnohých rodinných domoch môžme nájsť betónovú plochu zasadenú v trávniku, ktorá slúži ako terasa.

Aj u vás je to tak? Urobte malé kúzlo! Betónovú plochu natrite pomocou maliarskeho valčeka na bielo a uvidíte ten rozdiel. Určite sa skrášlená terasa stane vaším obľúbeným miestom na oddych. Dajte veciam správnu farbu!

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár