Salamandra Resort v Štiavnických vrchoch

Tip na prázdninovú lyžovačku 0

Ak ste tento rok nestihli rezerváciu silvestrovskej lyžovačky, nezúfajte. Novoročné pobyty majú tiež svoje čaro – ceny sú nižšie a program pre deti bohatší.

A ak vaše deti milujú sneh aj vodu, odporúčame stredisko SALAMANDRA Resort, kde 30.12.2014 otvárajú zimnú sezónu. Kombinácia nenáročnej zjazdovky, baby friendly hotela s wellness centrom a skvelej kuchyne poteší každého člena rodiny. Výhodné balíky môžete využiť až do konca jarných prázdnin.

 

Lyžovačka aj „na otočku“ 

Ročne využije služby rezortu s modernou štvorsedačkovou lanovkou viac ako 30 000 lyžiarov. Lákadlom pre klientov, medzi ktorými prevládajú najmä rodiny s deťmi, je aj množstvo sprievodných aktivít a služieb, ako sú lyžiarska škola, večerné sánkovanie, snowtubing či prírodné klzisko.

Lyžiari zo západného alebo južného Slovenska zvládnu celodennú lyžovačku pokojne aj  „na otočku“, SALAMANDRA  je totiž pre nich najbližšie dostupným lyžiarskym strediskom s lanovkou. 

 

Baby friendly hotel priamo pod svahom

Okrem 1450 metrov dlhej, stredne náročnej zjazdovky tu nájdete aj služby  baby friendly hotela, šité na mieru každej rodiny. „Na svahu sa o deti postarajú skúsení inštruktori lyžovania, v hoteli zase profesionálni animátori či opatrovateľky v detskom kútiku. Jeho súčasťou je aj wellness centrum s bazénom, šmykľavkou a špeciálnou ponukou detských masáží,“ hovorí Katarína Pružinová, marketingová manažérka hotela Salamandra, ktorý je súčasťou strediska. Hotelovú gastronómiu má „pod palcom“ skúsený šéfkuchár Ľubomír Herko.

 

Kedy a za koľko?

Aktuálna otváracia doba strediska SALAMANDRA Resort je od 8:30 do 15:30, pokladne sa otvárajú o 8:00.

Okrem štandardných lístkov sú v predaji aj 1- až 7-dňové skipassy, permanentky na celú sezónu a rodinné lístky na jeden alebo dva dni. Informácie o cenách získate na www.salamandra.sk 

Pri kúpe pobytového balíka, ktorého cena začína  od 71 eur/osoba/noc v dvojlôžkovej izbe, automaticky získate aj 15%-nú zľavu aj na skipassy a pri objednatí pobytu na tri a viac nocí má jedno dieťa do veku 15 rokov pobyt zdarma. 

Viac informácií na linku www.salamandra.sk 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár