Strávte jesenné prázdniny s rodinou zdravo a hravo

pr 0

Letné teploty sú v októbri definitívne minulosťou, no to nech vám nebráni oživiť si všetky príjemné emócie spojené s najobľúbenejšou sezónou všetkých detí. Užite si jesenné prázdniny na ostrove!

V práci sa to po lete slušne rozbehlo, však? Máte pocit, že bez malej osviežujúcej dovolenky sa do konca roka len tak dogúľate úplne vyžmýkaní zo všetkých zásob energie? Nemusí to tak byť! Jesenné prázdniny sú na dosah, tak prečo si ich neužiť spolu so školákmi?

Keď sa vám nepodarilo vycestovať na piešťanský Kúpeľný ostrov v letnej sezóne, je šanca napraviť to práve teraz. Bez horúčav si môžete užiť aktívny záver októbra a rodinné výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Keď máte hradný pas, do ktorého sa dajú zbierať pečiatky z návštev hradov, môže vám do neho pribudnúť pečiatka z ruiny Čachtického hradu, ktorý sa nachádza len 20 km. od Piešťan alebo z Beckova. Každopádne, výlety na hrady s deťmi sú zárukou príjemne a kultúrne stráveného času počas prázdnin.

Za návštevu stojí aj 9 km. vzdialená obec Vrbové, v ktorej si okrem židovskej synagógy pozriete slovenskú šikmú vežu. Táto zvonica postavená v roku 1830 nebola budovaná s tým zámerom, no po výdatných dažďoch sa naklonila a stala sa z nej jedna z turistických atrakcií. len 9 km. od Piešťan, v katastri obci Ducové sa nachádza archeologická lokalita Kostolec. Výstup na ňu vám zaberie len 10 minút a na vrchole vás bude okrem výhľadu budú čakať zvyšky veľkomoravského opevnenia z 9. storočia.

Rezervujte si rodinný All Inclusive pobyt so zľavou už dnes!

Piešťanskou povinnou jazdou je aj Balneologické múzeum Imricha Wintera. Vďaka stálej expozícii budete mať možnosť nahliadnuť na zaujímavú a pestrú históriu slovenského kúpeľníctva. Chalanov poteší Classic Car Museum v neďalekých Moravanoch nad Váhom s výstavou veteránov a historických motocyklov zo súkromnej zbierky. Pobyt priamo na kúpeľnom ostrove si môžete spestriť koncertom súrodencov Hečkovcov či divadelným predstavením RITA  podaní Romana Pomajba, Oľgy Belešoveja Štefana Martinoviča. Obe podujatia sa odohrajú v Pallace Ballroom hotela Esplanade a viac sa o nich dočítate na stránke www.ensanahotels.com/sk.

Keď sa vám práve nič nebude chcieť…

…tak si budete plnými dúškami užívať bohatý All Inclusive rodinného hotela Splendid. Spravíte si pohodlie, vykúpaní vo vonkajšom alebo vnútornom bazéne si rozložíte stolové hry – aj v prípade, že si neprinesiete vlastné, zahráte sa – hotel je hrami dobre vybavený. Vždy, keď dostanete chuť na niečo pod zub, pochodíte. Hotel má pre svojich hostí pripravených aj animátorov a detský klub vďaka ktorej si aj rodičia budú môcť užiť tú pravú kúpeľnú atmosféru vo dvojici. Návštevu Bahniska a Zrkadliska spolu so suchým zábalom si nesmiete nechať ujsť!

 

Počas jesene môžete využiť zľavu 10 %

Zároveň počas jesene môžete využiť zľavu 10 % na všetky procedúry v najväčšom balneologickom centre Balnea Health Spa, ktoré je priamo spojené s hotelom Splendid. Pohodlne si tam precupkáte hoci aj v župane, ktorý nájdete na izbe. v hoteli Splendid a odporúčame nevynechať ju. Okrem interiéru secesného kúpeľného domu Irma vás uchvátia aj zdravotné účinky piešťanskej minerálnej vody a liečivého bahna. Tradičný liečebný kúpeľný pobyt v hoteli Splendid si teraz môžete zarezervovať dokonca s 20 % zľavou a to isté platí pre pobyty Zdravie v Piešťanoch.

Keď sa rozhodnete vyrezať si s deťmi tohtoročnú tekvicu práve na piešťanskom Kúpeľnom ostrove, už si môžete začať chystať karnevalový kostým. Od 27. 10 do 1. 11. čaká vás a vaše deti bohatý animačný program plný atmosféry prelomu októbra a novembra – či si už pripomínate svojich zosnulých blízkych tradične, po slovensky, alebo vás bavia zahraničné variácie tohto sviatku – každý si v ňom nájde to svoje, koniec koncov tak, ako vždy. Piešťanský kúpeľný ostro a rodinný All Inclusive hotel Splendid vás privíta s otvorenou náručou, poteší výbornými službami, komfortným ubytovaním a relaxom, ktorý dobre padne v každom ročnom období.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...