Tábor? Tábor.

Mária Kopčíková 0

Pokiaľ ste sa rozhodli, že vaše dieťatko pôjde toho roku do tábora, len ste ešte žiadny konkrétny nevybrali, ponúkame niekoľko tipov na  denné tábory, aj tie pobytové.

Veľké Safari dobrodružstvo alebo Putovanie za zvieratami

Pre všetky deti, ktoré milujú exotické zvieratá je pripravený tábor v Bratislavskej ZOO. Počas jediného týždňa preletia všetky kontinenty a spoznáme zvieratá Afriky, Ameriky, Ázie, Európy a Austrálie.

V spolupráci s odbornými pracovníkmi sa deti zúčastnia kŕmenia zvierat, dozvedia sa veľa zaujímavého o živote levov, tigrov, medveďov, žiráf, opíc, plazov, nosorožcov, lám, klokanov, surikát a mnohých ďalších obyvateľov ZOO.

Deti spoznajú históriu zeme, vznik kontinentov, navštívia druhohory a spoznajú ich obyvateľov – najväčšie tvory, ktoré žili na zemi. Zoznámia sa s faunou a flórou Slovenska, zajazdia si na poníkoch, zasúťažia si o zaujímavé ceny a navštívia neďalekú Slovenskú televíziu.

Turnusy sú počas celých dvoch prázdninových mesiacov.

Kreativ Kemp v SNG

Ak chcete, aby vaše dieťa pozeralo na svet očami umelca, prihláste ho do letného Kreativ Kempu SNG.  Ide o denné letné tábory pre deti od 7 do 11 rokov.

Júlový kemp / 23. – 27. 7. 2012

Augustový kemp / 20. – 24. 8. 2012

Kapacita jednotlivých turnusov tábora je obmedzená na maximálne 16 účastníkov, preto je potrebné zarezervovať si účasť najneskôr do 29. júna 2012 na uvedených kontaktoch.

Kreativ kemp je spoplatnený: 95 € (zahŕňa všetky náklady na program a stravovanie). Detailný program tábora  nájdete na www.sng.sk začiatkom júna 2012. Ďalšie informácie Vám poskytneme na kontaktoch: Tel.: 02 / 20 47 62 70 alebo marcela.lukacova(at)sng.sk

Leňochod – teenagerský tábor

Niečo aj pre východniarov. Na násťročných čaká jóga smiechu, preteky živých tvorov, výroba maxi-plagátu, spartakiáda, playback žúrka, deň zo života “Beara Gryllsa”, mokrejší vyhráva, zaujímavá tvorba skupinových fotografií, sensation white (diskotéka v bielom), laserová show, kurz prvej pomoci,  tiež bláznenie na kúpalisku.  Jednoducho každý si príde na svoje. V čase oddychu je k dispozícii aj wifi signál pre „stále pripojených“ ktorí si donesú notebook na vlastnú zodpovednosť. 

Tábor je prispôsobený vekovej kategórii 12 – 17 rokov, znamená to, že program je naozaj určený pre násťročných. 

Tábor sa uskutoční v rekreačnom zariadení Zelený breh – Sigord, ktoré je obkolesené zelenými kopcami, turistickými chodníkmi či minerálnymi prameňmi. Nachádza sa v nádhernom horskom prostredí v lone Slanských vrchov, vo vzdialenosti 12 kilometrov od mesta Prešov tesne vedľa dedinky Kokošovce.

Svetosvet

Denný prímestský tábor SVETOSVET vznikol v roku 2009 z nápadu vytvoriť deťom plnohodnotný prázdninový program v blízkosti Žiliny bez nutnosti cestovať ďaleko od domu. Filozofiou týchto programov je ukázať deťom ten istý svet z rôznych strán – cez zážitok ich naučiť niečomu novému s dôrazom na ľudské, umelecké a prírodné hodnoty. Veľký význam prikladáme interakcii detí navzájom a mnohé z aktivít sú zamerané na prehlbovanie vzájomných väzieb. 

Je určený pre deti od 6 do 11 rokov a jeho cena je 100 EUR.

Beni Camp

Denný športovo zážitkový tábor, ktorý sľubuje nabombovaný program a vyšťavené deti 🙂

Zahŕňa dva atraktívne celodenné výlety (aj na divokú vodu do Čunova) a tri dni športovania s profesionálnymi trénermi. V ponuke sú len dva turnusy, takže neváhajte. Cena je 111 EUR.

Vojenský letný tábor East Point

Tábor pre chlapcov a dievčatá, ktorí chcú zažiť pravú vojenskú atmosféru, dobrodružstvo, otestovať si svoje schopnosti a zažiť adrenalínové akčné hry v reálnom prostredí.  A to všetko so skutočnými profesionálmi, v družstvách plných rovnako naladených kamarátov.

EAST POINT – je jedinečný na Slovensku aj v Strednej Európe. Organizátori sa dlhodobo špecializujú výlučne na tento typ tábora. Výsledkom je kvalitne, profesionálne pripravený zážitkový vojenský výcvik – špeciálne pre Teba 🙂

Vojenský tábor East Point má za sebou už šesť úspešných ročníkov. Opäť sme s tímom poradcov z radov profesionálnych vojakov, pedagógov, členov Horskej služby, profesionálnych ochrancov prírody a lekára pre Teba pripravili letný tábor s neobyčajným, veľmi zaujímavým a atraktívnym programom, plným vojenských aktivít.  Pomôžeme Ti objaviť zmysel priateľstva, tímového myslenia a konania, rozvinúť cit, úctu a rešpekt k prírode, rozšíriť hranice Tvojich schopností a poznaním nových hodnôt ukázať Ti cestu k správnej životnej zorientovanosti.

Cena tábora je 289 EUR.

foto: isifa.com

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Author image

Mária Kopčíková

Povolaním som psychologička a psychológií sa aj venujem vo svojej praxi v CPR KVAPKA.  Ako lektorka kurzov sa s rodičmi stretávam pred pôrodom, v podpore dojčenia, či príprave detí na školu. Prinášam témy, ktoré mi v praxi pripadajú dôležité.

články autora...

Pridaj komentár