Rastúci nábytok sa stane praktickým i estetickým prvkom detskej izby

PR 2

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Či už ide o vzdelanie, rodinné zázemie alebo zdravie, ktoré je samozrejme prvoradé. A práve na zdravie môžete myslieť už vtedy, keď svojej ratolesti zariaďujete izbičku. 

Zariadenie detskej izby sa nesie v duchu určitých pravidiel. Nie len že tu musí byť útulne, aby sa deti v izbe cítili príjemne, ale zároveň by tu mali vládnuť pestré farby a treba myslieť aj na kvalitný nábytok. Ten je zárukou nie len úctyhodnej výdrže a odolnosti, ale i kvalitného zdravia vašich ratolestí. 

Základom je stôl a stolička

Ak niečo v detskej izbe nesmie chýbať, potom je to stôl a stolička. Keď sa povie spojenie stola a stoličky, väčšina rodičov začne krútiť hlavou nad tým, že toto vybavenie využijú až školou povinné deti. Nie je to ale úplne pravda. I menšie deti si môžu zvykať na zásady zdravého a správneho sedenia, ku ktorým im môže dopomôcť vhodne zvolená stolička. Na stole si potom môžu napríklad kresliť, modelovať alebo hrať sa s hračkami. 

Ako vybrať správne?

To je dobrá otázka, ktorá napadne každého rodiča, ktorému záleží na spokojnosti jeho dieťaťa. Pokiaľ vám môžeme odporučiť, určite sa vydajte cestou rastúceho nábytku od českého výrobcu MAYER CZ, ktorý sa zameriava na rastúce stoličky a stoly nie len pre deti. Na trhu sa pohybuje už niekoľko rokov, má za sebou nie len roky skúseností, ale aj spokojných zákazníkov, ktorí na jeho produkty nedajú dopustiť.

Prednosťou výrobcu MAYER CZ  je vysoká kvalita za prijateľnú cenu dlhodobo overená trhom. Záruka 5 rokov sa vzťahuje i na čalúnené diely. Výrobca ponúka skutočne široký sortiment rastúcich stolov a stoličiek určených pre deti od 4-8 rokov, ale i študentov na strednej škole.

 

Krásny design a množstvo praktických funkcií

Možno vás zajíma, v čom produkty značky MAYER CZ tak vynikajú. Ich výnimočnosť sa skrýva nielen v starostlivo premyslenom dizajne, ktorý dokáže okamžite nadchnúť ako malých, tak i veľkých, ale aj v množstve praktických funkcií, ktoré z nich tvoria dokonalých spoločníkov nie len pre učenie. 

Rastúce stoly Profi3 disponujú na prianie poličkami, ktoré sú uchytené priamo na nesklopných doskách stolov, a to vždy s tzv. čítacím nadstavcom, ktorý je nastaviteľný, zasúvací a veľmi praktický. Nechýba ani veľká zásuvka s radou priehradiek, háčiky pre školskú tašku na oboch stranách stolu, či grafická stupnica pre jednoduché nastavenie správnej výšky stolu. Vhodný je aj pojazdný kontajner na uloženie školských potrieb, ktorý sa dá využiť aj na krátkodobé prisadnutie si rodičov a jeho čalúnenie sa dá zladiť s čalúnením stoličky. 

Získajte zľavu pri kúpe stoličky a stola súčasne

Môžete si vybrať spolu zo 4. cenovo zvýhodnených setov, kompletná ponuka ZDE

Meňte farby stolových doplnkov

Vybrané rastúce stoly MAYER sú vybavené farebnými umelohmotnými doplnkami spolu v 5. odtieňoch, pre jednoduchú výmenu pri inovácii detskej izby do iných farieb. Farby sú buď neutrálna šedá, alebo výrazné, a to ružová, zelená, modrá alebo červená (stoly Profi3 32P3 TW a 32W3 TW).

Bezpečie je samozrejmosťou

Rastúce stoličky a stoly myslia aj na bezpečnosť vašich detí. Vďaka špeciálnemu ochrannému dielu nehrozí, že by si dieťa pri naklápaní dosky stolu privrelo prstíky. Zaoblené hrany predchádzajú ďalším bolestivým úrazom a báť sa nemusíte ani medzier, ktoré sú podľa noriem. Ak si chcete výrobky pozrieť či vyskúšať osobne, určite vás poteší veľká sieť kamenných predajní so skúsenými poradcami, ktorí sú pripravení vám poradiť či odporučiť. 

Získajte referencie alebo navštívte autorizovanú kamennú predajňu

Ponuky internetových predajcov sú veľmi široké. V každom prípade sa vždy vyplatí získať vopred  buď referenciu od dôveryhodných zdrojov, alebo radšej osobne navštíviť autorizovanú predajňu.  Značkový nábytok sa bežne nakupuje týmto spôsobom, až 80 % zákazníkov si nábytok fyzicky vopred prehliadne, alebo získa referenciu od známych, či na internete. Výrobca MAYER disponuje sieťou takmer 40 predajní svojich predajcov so zaškolenými odborníkmi, ktorí Vám určite poradia.

Tovar je spravidla na sklade a určený k odoslaniu nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky kamkoľvek v ČR a SR.

Mapa autorizovaných kamenných predajní


Celý sortiment stolov a stoličiek

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (4 hlasov, priemerne: 3,80 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. Rastuci mame, uz s nim rastie nase tretie dieta. Super, ze netreba kazde 2 roky menit stolik… dobry vymysel to je.

Pridaj komentár