FOTO Slovakia 2023 – najväčšie podujatie pre fotografov a fanúšikov fotografie na Slovensku

ts 0

Po troch rokoch prestávky opäť otvára svoje brány najväčšie podujatie pre fotografov a fanúšikov fotografie na Slovensku Foto Slovakia. Bude to už 9. ročník obľúbenej akcie pre širokú fotografickú verejnosť, kde sa počas jedného dňa a na jednom mieste stretnú zástupcovia firiem, reprezentujúci najznámejšie značky fototechniky a príslušenstva s milovníkmi fotografie.

Okrem výstavy a prezentácie fotoaparátov, objektívov a ďalšej fototechniky sme pre návštevníkov pripravili bohatý a zaujímavý program.

Tak ako po minulé ročníky aj tento rok budú počas celého dňa prebiehať prednášky známych fotografov, workshopy a prezentácie noviniek. Nebude chýbať ani obľúbený otvorený fotoateliér, v rámci ktorého profesionálni fotografi názorne predvedú svoju prácu a vysvetlia napríklad ako svietiť, ako komunikovať a pracovať s modelkou, ako na tlač fotiek, ako kreatívne svietiť v ateliéri a pod.

Návštevníci sa tento rok môžu tešiť na prednášky a diskusie  so známymi fotografmi akými sú napríklad Ľubo Špirko, Boris Németh, Filip Kulisev, Marcelo Rebro, Davido  Kašpárek, Tomáš Benedikovič a ďalšími zaujímavými osobnosťami.

Jednou z nosných tém tohtoročného veľtrhu bude videotvorba a preto sme pripravili  viacero vstupov a prezentácí aj z tejto oblasti, medzi inými napríklad svoje skúsenosti a videotvorbu predvedie známy youtuber a dokumentarista  Maťo Zedníček .

Podujatie sa koná 21. októbra 2023 (sobota) v DK Ružinov (Cultus),Bratislava v čase od 9.00 do 18.00 hod.

  • Vstupné: 5 EUR (vrátane DPH).
  • Vstup pre deti do 10 rokov zdarma.
1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...