Odbremeňovacie služby pre rodiny

webnoviny.sk 0

V Trnave spúšťajú projekt pomoci pre rodinu SÁRA

Projekt ponúka dobrovoľnú výpomoc rodinám s deťmi v rozsahu dvoch až troch hodín za týždeň. Ide o opatrovanie detí, doučovanie, sprevádzanie na krúžky, či odprevadenie detí zo školy.

BRATISLAVA/TRNAVA 21. februára (WEBNOVINY) – Centrum pomoci pre rodinu v Trnave odštartuje 8. marca projekt SÁRA s podnázvom Odbremeňovacie služby pre rodinu.

Projekt ponúka dobrovoľnú výpomoc rodinám s deťmi v rozsahu dvoch až troch hodín za týždeň. Ide o opatrovanie detí, doučovanie, sprevádzanie na krúžky, odprevadenie detí zo školy a podobne. Centrum pomoci pre rodinu chce osloviť aj zodpovedných mladých ľudí od 18 rokov, ktorí by boli ochotní spolupracovať na projekte SÁRA ako dobrovoľníci.

Rodiny s deťmi ako i dobrovoľníci, ktorí majú záujem o uvedený projekt, môžu navštíviť Centrum pomoci pre rodinu v čase úradných hodín, kde vyplnia dotazník. Je nutné navštíviť centrum osobne a podať prihlášku do 2. marca.

Bližšie informácie osobne: Centrum pomoci pre rodinu (pri jezuitskom kostole), Štefánikova 46, Trnava, telefonicky: 0948 020412 alebo mailom: cppr@jezuiti.sk. Informovala Tlačová kancelária Konferencie biskupov Slovenska.

SITA

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár