Podmienky používania portálu

admin 0

Copyright:Všetok textový a multimediálny obsah a akékoľvek informácie uverejnené na portáli babetko.sk – rodinka.sk sú chránené autorskými právami podľa zákona 185/2015 Z. z. (Autorský zákon). Akékoľvek distribuovanie obsahu uverejneného na tejto doméne alebo akýchkoľvek jeho súčasti je možné až po získaní písomného súhlasu prevádzkovateľa portálu babetko.sk – rodinka.sk alebo príslušného autora. Grafické a textové odkazy na naše stránky je možné legálne uverejniť na iných stránkach. Názor redakcie a prevádzkovateľa portálu babetko.sk – rodinka.sk sa nemusí zhodovať s názormi autorov zverejnených príspevkov. Redakcia portálu babetko.sk – rodinka.sk nezodpovedá za obsah príspevkov v diskusných fórach a pod textami článkov. Za obsah a pravdivosť inzerátov, reklamných článkov a reklamných bannerov zodpovedajú zadávatelia kampaní.

Vylúčenie zodpovednosti a záruk: Prevádzkovateľ portálu babetko.sk – rodinka.sk nezodpovedá za akékoľvek škody, vzniknuté či už priamo alebo nepriamo v súvislosti s používaním portálu babetko.sk – rodinka.sk, a ani za škody vzniknuté z dôvodu čiastočnej či úplnej nefunkčnosti portálu babetko.sk – rodinka.sk. Portál babetko.sk – rodinka.sk nezodpovedá ani neručí za pravdivosť, obsah ani formu reklamy, uverejnenej na portáli babetko.sk – rodinka.sk a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú vo forme reklamy zverejnené na portáli babetko.sk – rodinka.sk. Prevádzkovateľ a redakcia portálu babetko.sk – rodinka.sk nezodpovedá za obsah príspevkov v diskusných fórach a pod textami článkov.

Upozornenie: Na portáli babetko.sk – rodinka.sk môžu byť uverejnené aj informácie, s ktorými sa redakcia nestotožňuje. Informácie, ktoré získate na portáli babetko.sk – rodinka.sk alebo akoukoľvek inou formou z portálu babetko.sk – rodinka.sk nenahrádzajú odbornú konzultáciu, diagnostiku, či ošetrenie u odborného lekára alebo iného špecialistu. Spoločnosť Koncept s.r.o., o.z. Rodinka.sk, redakcia a autori textov nenesú preto žiadnu zodpovednosť za to, ak sa užívateľ neobráti na ošetrujúceho lekára, právnika, či iného odborníka následkom čoho by mohlo prísť k poškodeniu zdravia alebo inej mimoriadnej udalosti. Redakcia babetko.sk – rodinka.sk si vyhradzuje právo mazať, meniť a dopĺňať príspevky, ktoré nezodpovedajú filozofii a cieľu portálu babetko.sk – rodinka.sk.

Reklama:V prípade, že sa v diskusiách pod článkami resp. v diskusnom Fóre vyskytne komerčná informácia, redakcia si vyhradzuje právo ju vymazať.

Pripomienky: Poteší nás, keď nás upozorníte na prípadnú chybu, ktorá nám unikla alebo ak nám napíšete svoje pripomienky a návrhy na zlepšenie portálu. Pokiaľ máte záujem o užšiu spoluprácu v rámci obsahu tohoto portálu, prosíme, napíšte nám. Môžete písať na e-mail: eva@babetko.sk.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...