Kniha pre budúce mamičky

Milan Buno, tip na knihu 0

Tehotenstvo, pôrod a prvých desať mesiacov po pôrode. Vyše 250 strán užitočných, ale predovšetkým najnovších informácií z pera novinárky – lekárky Katje Kesslerovej a fotografa Petra Peacha. Kniha pre budúce mamičky je pohodová príručka prehľadne rozdelená na 21 kapitol, v ktorej nájdete navyše rozkladacie letáčiky a kartičky s množstvom praktických rád ako výživový sprievodca, stravovacia kartička, zoznam, čo si vziať do pôrodnice alebo malá domáca lekárnička homeopatie pre matku a dieťa.

Môže tehuľka športovať? Nosiť vysoké podpätky? Farbiť si vlasy? Aká guľatučká bude tri dni pred pôrodom? A aké to bude, keď prvýkrát uzrie bábätko? A po pôrode? Čo je to popôrodná depresia a nalievanie prsníkov? Prečo predtým nosila podprsenku s košíčkami veľkosti A a zrazu potrebuje veľkosť C? No predovšetkým: Prečo ešte stále vyzerá ako tehotná?

Otázok je veľa… A vyčerpávajúce, praktické odpovede nájdete v knihe Kniha pre budúce mamičky. Prvých 11 kapitol sa venuje tehotenstvu – od prvého týždňa, cez 10 prvých príznakov tehotenstva, bolesti chrbta, zmeny v stravovaní až po prípravy na pôrod. V knihe nájdete množstvo užitočných odporúčaní, názorné fotografie a ilustrácie.

Druhá časť knihy – desať kapitol – sa venuje obdobiu po pôrode. Deň po dni, týždeň po týždni. Môžete si vyskúšať regeneračné cvičenia, nájdete rady ako vybaviť všetky popôrodné formality. Kniha neobchádza ani také témy ako „som zúfalá, lebo dieťatko stále plače“ či „čo pomáha pri zaspávaní“. Na pridaných kartičkách a letáčikoch, ktoré si môžete jednoducho vybrať a nosiť so sebou, máte tipy, čo môžete jesť a piť; ako byť fit v tehotenstve; ale priložený je aj sprievodca svetom kočíkov.

Na Knihe pre budúce mamičky sa podieľalo množstvo odborníkov a lekárov, ktorí zostavili naozaj užitočnú príručku plnú návodov, tipov a trikov. Uvidíte v nej to, čo ešte v žiadnej inej knihe…

Pozrite si ukážky z Knihy pre budúce mamičky.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár