Stvorená pre lásku

Mária Kopčíková 0

Vydavateľstvo Don Bosco spolu s Ligou pár páru vydali v týchto dňoch malý manuál pre dievčatá na pochopenie, ako sa stať tou, ktorou má žena byť. Kniha pomáha dievčatám orientovať sa pri ich fyzickom aj duševnom dozrievaní.

V dobe, keď je najmä na oblasť čistoty vyvíjaný veľký tlak, sa kniha Stvorená pre lásku stavia na stranu tradičných pro-life hodnôt.

Rozsahom útla, ale obsahom a hlavne spracovaním „široká“ knižka, je určená pre -násť ročné dievčatá. Hovorí o veciach, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou života dospievajúcich dievčat. Hovorí o nich citlivo, s rešpektom a úctou. Tak ako jej autorka zvykne písať všetky svoje príspevky. Je ňou totiž naša redaktorka Mária Kohutiarová.

Veríme, že knižka bude inšpiráciou aj pre mamy, ktoré možno stále hľadajú spôsob, ako sa o citlivých témach zhovárať so svojimi dcérami
 
Ukážku z knihy si môžete prelistovať na tejto stránke: https://issuu.com/don_bosco/docs/stvorena_pre_lasku, prípadne si ju môžete zakúpiť na internetovom obchode www.donbosco.sk.

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (6 hlasov, priemerne: 4,70 z 5)
Loading...
Author image

Mária Kopčíková

Povolaním som psychologička a psychológií sa aj venujem vo svojej praxi v CPR KVAPKA.  Ako lektorka kurzov sa s rodičmi stretávam pred pôrodom, v podpore dojčenia, či príprave detí na školu. Prinášam témy, ktoré mi v praxi pripadajú dôležité.

články autora...

Pridaj komentár