Zdravá a rýchla desiata pre vás a vaše deti

PR 0

Aj vy máte každé ráno dilemu, čo na raňajky a desiatu pre vaše ratolesti? Zdravý rozum káže niečo výživné a plné vitamínov. Ručičky hodín naopak niečo nenáročné a hlavne rýchle. Avšak, tieto možnosti sa zvyknú navzájom vylučovať. To však neplatí pre DayUp.

Každý rodič to pozná až príliš dobre. Buď si musíte kvôli nutričnej strave detí privstať, alebo namiesto spánku proste obetujete zopár eur dúfajúc, že deti v školskom bufete odolajú pokušeniu sladkostí a sladených nápojov. Nech sú vaši najmenší akokoľvek zdatní v sebaovládaní, určite nám dáte za pravdu, že najlepšie je sa týmto lákadlám zďaleka vyhnúť. Preto vás určite poteší praktické riešenie od slovenskej spoločnosti NOVOFRUCT SK, s.r.o..

DayUp – dobrota s prírodným zložením v praktickom balení

DayUp je jedinečný mix ovocia, bieleho jogurtu a cereálií. Lahodná maškrta však na rozdiel od iných neobsahuje žiadny pridaný cukor, umelé farbivá a ani konzervanty. V malom spratnom balení sa dokonca zmestí naozaj kdekoľvek – do tašky aj do vrecka.

Či už v škole, alebo v práci, doma či na výlete – DayUp môžete mať po ruke kdekoľvek a kedykoľvek. Je skvelou alternatívou nie len zdravých raňajok a výživnej desiaty, ale aj prvou pomocou v prípade, že vás prepadne hlad alebo chuť na niečo sladké. Kvôli takémuto pokušeniu však ako rodičia výčitkami svedomia trpieť nemusíte. Čisto prírodné zloženie DayUp-u totiž garantuje, že vy a vaše deti začnete deň zdravo, nutrične vyvážene a bez stresu. Môžete sa tak rozlúčiť s večnou stravovacou dilemou, so skorými budíčkami, ranným nakupovaním, chaotickým pobehovaním po byte a neporiadkom v kuchyni.

Zdravý a rýchly štart do dňa

Naštartujte svoje telo poriadnou dávkou energie, obilnín, vitamínov a minerálov. DayUp je plný osviežujúceho ovocia, ovsených a prosových vločiek, quinoa, výživných semienok alebo aktívneho uhlia, ktoré pomáha organizmu zbavovať sa toxínov. Dokonca je dostupný až v 6 rôznych príchutiach – od tropického ovocia, cez exotické citrusy, lesné plody až po klasiku v podobe čerešní, hrušiek a jabĺk. Jednoducho, na svoje si príde každý člen rodinky.

DayUp kúpite online na https://eshop.novofruct.sk alebo v predajniach Lidl, Kaufland, Terno, DM, Milk Agro, Fresh a COOP Jednota!

Teraz je ten ideálny čas ochutnať DayUp a zapojiť sa tak do súťaže o skvelé ceny. Odfoťte sa s produktom DayUp, fotografiu pridajte na Facebook alebo Instagram s hashtagom #ranosDayUp a vyhrajte iPhone 8, tablet Lenovo P10 alebo DayUp na každý deň! Súťaž končí 28.4.2019.

Ako vyzerajú rána s DayUp a bez neho:

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...