Ideálna rodina z pohľadu TV reklamy

Z emailovej pošty 6
foto:sxc.hu

Ideálna rodina žije v novom dome s veľkou záhradou a bazénom, všetko je samozrejme zaťažené výhodnou hypotékou. V garáži má rodinné auto na leasing, rovnako ako má na splátky vybavenú aj celú domácnosť.

Členovia rodiny sú štyria: otec, matka a dve deti. Majú doma psa, pravdepodobne labradora. Starší je chlapec, mladšia dcéra. Otec pracuje ako riaditeľ firmy a v pracovnej dobe chodí na tenis.

Matka je žena v domácnosti, ale od rána má strašne veľa práce. Musí vstávať strašne skoro, aby bola pri servírovaní raňajok, ktoré sa skladajú zo sušienok a pomarančového džúsu, upravená, namaľovaná a svieža. Po raňajkách musí odprevadiť deti do školy, nesmie však zabudnúť vziať si so sebou do kabelky fľašu aviváže, aby mohla ľuďom v autobuse ukázať, v čom si perie sveter.

Potom ide nakupovať a samozrejme platí kreditnou kartou. Po návrate z nákupu uvarí obed zo sáčku, do polievky nesmie zabudnúť pridať vajce. Občas jej pri varení asistuje šéfkuchár firmy, ktorá jedlo v sáčkoch dodává.

Popoludní má relatívne voľno, ktoré trávi s kamoškami pri bazéne na záhrade a medzi jej najväčšie prianie patrí – na rozdiel od kamošiek, ktoré sa chcú vydať alebo rozviesť – fľaša  minerálky. Popoludní sa zo školy vracajú deti. Sú špinavé od čokolády a syn je zamilovaný do pani učiteľky s vedomím, že sa musí ešte  moc a moc učiť. Potom deti vyvádzajú s kamarátmi na záhrade, väčšinou sa hrajú na indiánov alebo s loptou. K olovrantu im mama ponúkne mlieko a cereálne sušienky, čo však deti necháva ľadovo kľudnými. Dostane ich až babička, ktorá vytiahne z ľadničky nejakú tú pochúťku s tučniakem.

Otec medzitým, pri návrate z práce, spôsobí dopravnú nehodu, ale pretože má skvelé poistenie, tak od poškodeného vodiča na držku nedostane. Po návrate domov sa otec zaoberá natieraním plotu tou najlepšou farbou.

Manželka sa medzitým jaší na záhrade so psom a nevie si vynachváliť, v akej skvelej kondícii je ich pes, akú má krásnu srsť vďaka granulám, ktorými ho kŕmi.

Dcéra už asi hodinu telefonuje s kamoškami, pretože s tarifou, ktorú má, sa to určite vyplatí.

Je čas na večeru.

Objednávajú si donášku pizze, ktorá je tá jediná pravá talianska. Po večeri manželka vezme totálne špinavý obrus, na ktorom sú zbytky jedla a mapy od vína – mimochodom jediného pravého portského – postrieka škvrny zázračným prostriedkom a šupne ho do práčky. Do prania samozrejme nepridáva žiaden doporučený prostriedok, takže práčka jej rýchlo odíde.

Keď už je v tej kúpelni, tak na doporučenie jednej pani doktorky pretrie ďalším zázračným prostriedkom obklady a umývadlo a pri pohľade na špinavý uterák, ktorý má v kúpeľni to vyzerá tak, že už tam neupratovala minimálne päť rokov.

Manžel medzitým s kamošmi na pive rieši problém, že krčmár je nejaký divný.

Deti šli spať do periniek, ktoré majú hebké povliečky, pretože ich vypral sám králik Azurit. A preto sa im budú zdať určite len tie najkrajšie sny!

Manželka si napustí vaňu, pridá do nej úchvatnú penu, vďaka ktorej sa po vykúpaní bude cítiť tak skvele, ako by celý deň vôbec nebola v jednom kole, ale robila ho….
Potom si spraví depiláciu, natrie sa viacerými krémami, čím si odstráni celulitídu, bude mať ploché brucho a prsia sa jej zväčšia aspoňo dve čísla.

Manžel sa vracia z krčmy, ale pretože má opäť svoje dni, ide ešte k susedovi dať si fľašku výnimočne horkého a výnimočne dobrého. Skôr ako sa pritúli k manželke, tak si vloží ešte do úst žuvačku pre svieži dych, pretože alkohol veľmi vábny dych neprodukuje. Ale nesmie na ženu dýchať príliš silno, aby mu hneď pri tom ľadovo-sviežom dychu nezmrzla.

Z toho všetkého vyplýva, že v ideálnej rodine sa manžel fláka v práci a po večeroch pije, manželka rieši s kamoškami „kraviny“, detiská sú rozmaznané a neustále špinavé a nevedia kultúrne stolovať. Doma majú všade špinu, ale navonok sa tvária, že sú všetci veľmi šťastní, veselí a spokojní. 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (22 hlasov, priemerne: 4,70 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

Pridaj komentár