Rozžiarte ľudí okolo seba krásnym úsmevom

PR 0

Signal White Now je cesta k žiarivo bielemu úsmevu už po prvom vyčistení zubov.

 

Poznáte tie dni, keď vám nič nevychádza, ľudia prechádzajú okolo vás bez povšimnutia a cítite sa ako neviditeľná? V tom nepríjemnom zmysle slova. Stačí pritom tak málo. Úsmev.

Začnite sa usmievať na svoje okolie a svet vám bude ležať pri nohách. Že vás trápia zažltnuté zuby a neviete sa tej nepríjemnej farby zbaviť? Nie je nič jednoduchšie. Na trhu je nová zubná pasta White Now, prvá zubná pasta s okamžitým optickým bieliacim účinkom*. Stačí jedno umytie zubov a pozornosť vášho zaneprázdneného partnera, či pozvanie na party máte vo vrecku!

White Now je nová zubná pasta značky Signal

White Now je nová zubná pasta značky Signal, ktorá vám umožní rozžiariť váš úsmev kedykoľvek a kdekoľvek. Je to prvá zubná pasta, ktorá už po prvom vyčistení prináša okamžitý efekt belších zubov*, pôsobí totiž ako make-up pre vaše zuby.

Signal White Now dočasne zapožičia vášmu úsmevu žiarivejší vzhľad. Je ideálna vtedy, keď potrebujete zažiariť ešte viac ako inokedy. Nová pasta je vytvorená na princípe optického efektu. Modrá pena pasty zanecháva po vyčistení na zuboch jemný modrý film, ktorý v spojení s prirodzeným nažltnutým odtieňom zubov vytvára optický efekt žiarivo bieleho úsmevu.

Postupný bieliaci účinok

Okrem toho má Signal White Now tiež postupný bieliaci účinok, takže jej dlhodobým používaním dosiahnete belšie zuby. Pasta je vhodná na každodenné používanie. Okrem kozmetického využitia je Signal White Now kvalitná zubná pasta s obsahom fluóru, takže má všetky účinky bežnej zubnej pasty. Navyše ľadovo svieža príchuť Signal White Now zanechá vo vašich ústach chladivý pocit sviežosti.

Cíťte sa preto ako hollywoodska hviezda už po troch minútach. Toľko je totiž minimálna doba, ktorú by ste mali stráviť umývaním svojich zubov. A toľko aj stačí, aby sa vaše zuby pokryli tenkým modrým filmom, ktorý vytvára dojem belších zubov.

Že biele zuby sú pre nás dôležité

Podľa ankety, ktorá prebehla v júni na webe www.nadoma.cz, a ktorej sa zúčastnilo 2 467 žien, až 60 % respondentiek pokladá biele zuby za dôležité pre krásny úsmev. Takmer 54 % žien by si pripadalo v živote sebaistejšie so žiarivo bielym úsmevom. Ak patríte k nim a chcete, aby vás muži nosili na rukách, neskončite svoju rannú prípravu len nanesením make-upu a úpravou vlasov. Venujte čas aj čisteniu zubov revolučnou pastou s okamžitým optickým bieliacim účinkom* a sledujte efekt svojho žiarivo bieleho úsmevu na okolie. Môžete si byť istá, že dnes si vás ten fešák, ktorého by ste rada pozvala na drink, konečne všimne. Stačí len úsmev.

Hrajte so Signálom o ceny

Pokiaľ chcete hrať so Signal White Now o zaujímavé ceny, navštívte našu novú stránku www.signalweb.sk, zaregistrujte sa, odpovedzte na pár jednoduchých otázok a môžete vyhrať týždenný pobyt na Kube.

*Okamžitý efekt je krátkodobý. Klinická štúdia pocitu  okamžitého optického bieliaceho efektu overená na 78 účastníkoch.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 3,50 z 5)
Loading...

Pridaj komentár