Propolis dokáže viac, než si myslíte

PR 0

Počas zimných mesiacov dostane organizmus zabrať. Ak nemá dobre vyvinutú imunitu, pravdepodobne ho postihne niektoré z vírusových či bakteriálnych ochorení, kašeľ či bolesti hrdla.

Preto je dobré vopred sa  vyzbrojiť účinnými pomocníkmi, ktorí telo pred nimi ochránia a pomôžu spomínané zdravotné problémy ľahšie a rýchlejšie zvládnuť.

inPHARM

 

Propolis do boja

Jedným z účinných prostriedkov v boji s vírusmi je nepochybne propolis. Tento včelí produkt má výrazné preventívne, ale aj liečebné účinky, preto sa niet čomu čudovať, že jeho využitie stále naberá na popularite a intenzite.

Včely si ho pripravujú zo živice (zozbieranej z púčikov kvetov a stromov), vosku a včelích enzýmov, ktoré sú obsiahnuté v ich slinách. Používajú ho na dezinfekciu úľu, na zlikvidovanie nevolaných návštevníkov (chrobáky, mravce a pod.), ako aj na zaškárovanie medzier v úle.

Je zázračný

Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, E, draslík, horčík, fosfor, kobalt, kremík, mangán, meď, vápnik, železo, zinok, ale aj prospešné bioflavonoidy. A toto unikátne zloženie ho robí doslova zázračnou látkou, ktorú sa oplatí využiť! Veď bojuje nielen proti vírusom, ale aj baktériám, plesniam a má protizápalové a antioxidačné účinky.

inPHARM

Propolis zbavený alergizujúcich látok vďaka unikátnej technológii

Problémom pri využívaní propolisu bol doteraz jeho možný alergizujúci účinok u citlivých jedincov.

Tento nedostatok vyriešila talianska spoločnosť Specchiasol, vyvinutím unikátnej biotechnológii jeho spracovania, kde za pomoci špecifických baktérií zbavia propolis alergizujúcich látok (peľu a esterov kyseliny kávovej).

Tento nealergénny propolis je označovaný ako Propolis E.P.I.D. Tak sa stáva bezpečným aj pre malé deti a citlivé osoby.

Navyše je spracovaný do formy prášku, ktorý sa dobre rozpúšťa vo vode, dosahuje výbornú schopnosť resorpcie do organizmu a neobsahuje alkohol ako bežne dostupné propolisové tinktúry.

Unikátne kombinácie pre zdravie Vašich detí

Nealergénny Propolis E.P.I.D. na slovenskom trhu nájdete v lekárňach v prípravkoch PREVAPIS® od spoločnosti inPHARM. Je v nich skombinovaný s viacerými výťažkami z liečivých rastlín (acerola, rakytník, šípky z ruže šípovej) bohatými na vitamín C a ďalšie protizápalové látky.

Vo forme sirupu v prípravku PREVAPIS® JUNIOR ho môžete využiť na podporu imunity v rámci jesene a zimy. Pri bolestiach hrdla, kašli, prechladnutí, chrípke a iných zápaloch je vhodný PREVAPIS® JUNIOR sirup TUS a sprej do hrdla.

Sprej zapálenú sliznicu hrdla a bolestivé afty neštípe, ale upokojuje, čo ocenia hlavne deti. Tieto prípravky sú vhodné pre deti od 3 rokov a dospelých.

Na upchatý nos a ťažkosti s vykašliavaním

inPHARM

Na upchatý nos a ťažkosti s vykašliavaním je vhodný PREVAPIS® ADULTS šumivé tablety, ktoré sú vhodné pre deti od 12 rokov a dospelých.

Napomáhajú zriediť a uvoľniť hlieny z dýchacích ciest (aj u fajčiarov) a znižovať bolestivosť kĺbov pri chrípkových stavoch. Okrem patentovaného nealergénneho propolisu E.P.I.D. obsahujú serapeptázu, N-cetylcysteín, vitamín C z ruže šípovej a harpagofyt. Prípravok neobsahuje lepok ani konzervačné látky a je dosladený stéviou.

Viac na www.inpharm.sk.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (14 hlasov, priemerne: 3,70 z 5)
Loading...

Pridaj komentár