“Zdravie si za peniaze nekúpiš” už nemusí platiť

Eva Pavlíková 0

Ideálnou kombináciou je byť stále zdravý, mladý, pekný a bohatý:) Ak na vás popis sedí, nečítajte tento článok ďalej a v Yacht Club Nautico Miami  si  dajte  BACARDI  AŇOS MILLENNIUM EDITION aj za mňa . 

Ak ste už ale zažili zúfalstvo a bezmocnosť, keď potrebujete rýchle vyšetrenie, ktoré je v nedohľadne,  toto sa vám bude páčiť. 

Váš lekár má voľné termíny v nedohľadne. Ak sa aj k nemu dostanete, povie vám, že “tieto parametre”  vám on z krvi nevyšetrí, na to potrebujete imunológa, hematológa, endokrinologa, kardiológa, genetika …. a opäť je tu vákuum niekoľkých  týždňov, možno aj mesiacov, kým získate  termín u špacialistu. Čo by sme za to dali, ak by tu bola iná možnosť.

Iná možnosť je. Vyšetrenie si kúpite. Hneď. 

Od júna otvorila Spoločnosť Unilabs Slovensko nové, moderné odberové centrum v Bratislave.  Nepotrebujete odporučenie od lekára.

  • Odber vám urobia hneď, alebo podľa presného termínu, ktorý si rezervujete .
  • Výsledok  príde v SMS s preklikovým linkom na výsledky, zväčša do 1-3 dní. 
  • Výsledok testu môžete odkonzultovať so svojim lekárom, alebo prostredníctvom platformy diagnose.me

Nové odberové centrum je z rodiny Unilabs jediné svojho druhu na Slovensku. Priestory sú moderné a majú vyššiu kapacitu odberov. Klienti tu nájdu štyri miestnosti so šiestimi odberovými miestami. Z toho jedna miestnosť je určená špeciálne pre odbery u detí, a to už od šesť rokov.

„Zákazníkom prinášame prístup k akreditovanej laboratórnej diagnostike na svetovej úrovni, ku ktorej by sa inak dostali len s lekárskou indikáciou. Naším cieľom je, aby si človek v prípade podozrenia či v rámci prevencie bez zbytočného čakania mohol okamžite nechať vyšetriť rôzne rizikové parametre.  Preto je veľmi dôležité, aby tieto testy boli dostupné. Sme radi, že môžeme otvoriť ďalšie odberové centrum v Bratislave a ešte viac zjednodušiť prístup k tejto forme zdravotnej starostlivosti,“ hovorí MUDr. Ivana Révayová zo spoločnosti Unilabs Slovensko.

ODBEROVÉ CENTRUM N!DO:
» Ponúka pre samoplatcov široký výber štandardných diagnostických laboratórnych testov z oblasti hematológie, biochémie, serológie, mikrobiológie, a to na základe odberov venóznej krvi, moču (možné priamo na mieste), výterov, prípadne iných biologických vzoriek.


» Tieto testy je možné na základe vstupnej konzultácie vhodne nakombinovať, a tým pokryť diagnostické potreby vyplývajúce zo zdravotných rizík a klinických príznakov daného klienta. Na odbery možno prísť priamo bez objednania (služba „walk-in), ďalej bez akýchkoľvek žiadaniek, sprievodných alebo výmenných lístkov od lekárov. Klienti si tak môžu nechať laboratórne zdiagnostikovať aj tie parametre, na ktoré by v rámci indikácie ešte nemali nárok.

» Odberové centrum, ktoré sa nachádza v novom projekte N!DO neďaleko jazera Kuchajda, Klientskeho centra a Fresh Marketu na Trnavskej ceste 45, je otvorené počas pracovných dní od 7:00 do 14:30 hod.

» Parkovanie je možné na vyhradenom a vyznačenom vonkajšom parkovisku pre klientov Unilabs v areáli N!DO, alebo aj v podzemnom parkovisku objektu N!DO (vjazd zboku) na mieste vyhradenom pre návštevy, či na verejných parkoviskách v okolí.

» Uvádzacie ceny do 30. júna 2023 – s výraznou zľavou, od 1. júla 2023 komerčný cenník

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Author image

Eva Pavlíková

Do tejto stránky som sa prerodila. Postupne - pôrodmi mojich štyroch detí. A tak sa na svet pozerám očami rodiča. Čo na mysli, to na klávesnici.

články autora...