Michael J. Fox štvronásobným otcom

Gabriel Pavlík 1

V šoubiznise jestvuje mnoho párov z rovnakej brandže. Herec Michael J. Fox (40) a herečka Tracy Pollan (41) tvoria šťastný manželský pár, ktorý priviedol na svet už štyroch potomkov.

Dievčatko, ktorému dali rodičia meno Esme Annabelle, sa narodilo v sobotu 3. novembra v New Yorku a vážilo 3,35 kilogramu. Matka i dcéra prežili pôrob bez problémov a sú v poriadku.

Michael a Tracy žijú spolu od júla 1988, v roku 1989 sa im narodil syn Sam Michael, v roku 1995 dvojčatá – dievčatá Aquinnah Kathleen a Schuyler Francis, teraz opäť dcéra.

Fox venoval pred narodením chlapca všetok čas štúdiu literatúry o starostlivosti o deti. Obaja manželia pochádzajú z viacpočetných rodín a snažia sa svojim deťom vytvoriť láskyplnú atmosféru.

Jedným z dôvodov, vďaka ktorým Michael J. venuje všetku svoju lásku rodine, je Parkinsonova choroba, ktorou herec trpí. V januári budúceho roka vydá autobiografiu, v ktorej opisuje svoju kariéru, súkromný život, ale aj boj s chorobou. Názov knihy – Šťastný muž.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 4,00 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. myslím, že Michael je skvelý herec, určite aj skvelý manžel a otec rodiny no najme obdivuhodný človek, za to ako dokáže bojovať so svojim osudom.

Pridaj komentár