Tieto slávne deti prišli na svet v roku 2018

Marcela Beňová 0

Tento rok bolo ohlásených tehotenstiev a pôrodov vo svete showbiznisu naozaj dosť.

Shutterstock

O jedného potomka viac je nielen v Buckinghamskom paláci, ale aj medzi známymi herečkami či slovenskými speváčkami.

Všetkým mamičkám srdečne gratulujeme a prajeme veľa radosti, síl a rodinnej pohody aj v ďalšom roku, ktorý má byť na slávne deti rovnako bohatý.

Najočakávanejšie bábätko roka bol princ Louis

Kráľovská rodina si tento osláv až nad hlavu. Okrem kráľovskej svadby princa Harryho sa len mesiac pred najväčšou udalosťou roka vypýtal na svet princ Louis.

Tretie dieťa princa Williama a manželky Kate sa narodilo v Nemocnici sv. Márie v Londýne. Už o pár týždňov však spoločne so sestrou Charlotte a bratom Georgom privítali do kráľovskej rodiny nového člena – tetu Meghan.

Z tej sa stane mama na budúci rok.

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Bábätko neurobilo radosť len na anglickom dvore. Tretie bábätko sa narodilo aj švédskej princeznej Madeleine, ktorá už má doma dcéru a syna. 

Z narodenia bábätka sa však tešila aj iná princezná. Tou je nepísaná kráľovná módy a bývalý anjelik Victoria´s  Secret, Miranda Kerr.

Miranda už má doma synčeka Flynna, ku ktorému sa v máji pridal brat Hart.

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

 

Slovenské mamičky

Z krásnych bábätiek sa tešia aj známe slovenské osobnosti.

Tento rok sa narodila dcérka speváčke Nele Pociskovej, ktorá sa rozhodla prísť na svet počas veľkej noci. Bračekovi Hektorovi tak pribudla sestra Liana.

Nádherná fotka od @janakeketi vznikla pre charitatívny kalendár Nadácie detského Kardiocentra.♥️

A post shared by N E L A Pocisková (@nela.pociskova.fanclub) on

O pár mesiacov neskôr sa stala mamičkou aj speváčka Barbora Švidraňová, ktorej sa narodil syn Gabriel. Chlapec a narodil do speváckej rodiny, takže umelecký talent mu určite chýbať nebude.

Príspevok, ktorý zdieľa BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ (@_basie_),

Zo známych spevákov sa otcom stal Peter Cmorík, ktorý spolu s partnerkou Danielou privítal do rodiny dvojička Petra a Štefana. Bábätká sa na svet vypýtali trochu skôr, ale našťastie všetko dobre dopadlo.

Tretie bábätko sa narodilo aj herečka Zuzane Kanócz, ktorá tento rok pritiahla pred obrazovky množstvo kolegýň – mamičiek. Okrem starostlivosti o rodinu si stihla zahrať v seriáli Som mama.

Príspevok, ktorý zdieľa Adriana Ohanian Sklenarikova (@adrianakarembeusklenarikova),

Po rokoch čakania sa z bábätka teší aj bývalá slovenská modelka Adriana Sklenaříková, ktorej sa v auguste narodila dcéra Ninka.

Najkrajšiu úlohu prvorodičky si od októbra užíva aj herečka Gabriela Marcinková, ktorej sa narodila dcéra Ema.

Herečky prvorodičky aj ockovia v rokoch

Medzi hollywoodskymi herečkami akoby sa s deťmi roztrhlo vrece.

Prvý raz sa mamou stala Kirsten Dunst, ktorej sa narodil synček Ennis Howard. Herečka tento rok oslávila tridsiate šieste narodeniny a na dieťatko sa so svojím partnerom veľmi tešili. 

Prvé dieťa sa narodilo aj herečke Rachel McAdams, známej z filmu Zápisník jednej lásky či Spotlight. Herečka si súkromie prísne stráži, takže meno synčeka, ktorý sa narodil v apríli, nezverejnila.

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Longoria Baston (@evalongoria),

Svoju prvú rodičovskú dovolenku si po dlhých rokoch čakania užívaj aj herečka a modelka Eva Longoria. Známu herečku si môžete pamätať z úspešného seriálu Zúfalé manželky.

Prírastkov do rodiny sa dočkali aj známi oteckovia.

Hercovi Alecovi Baldwinovi sa tento rok narodil štvrtý syn, ktorý dostal meno Romeo Alejandro David.

Z dcérky sa zas do tretice môže tešiť herec Dwayne Johnson známy z filmu Rýchlo a zbesilo. Spolu s manželkou vybrali dievčatku krásne meno Tiana Gia.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Author image

Marcela Beňová

Vášnivo rada píšem, inšpiráciu zbieram najmä doma. V tom mi pomáhajú moje dve malé slečny. Voľné chvíle trávim najradšej pri knihách, kvalitných filmoch a na dobrodružných výpravách s rodinou. Nikdy neodmietnem kávu a dobrý rozhovor.

články autora...

Pridaj komentár