Z Kristíny Tormovej je tretí raz mama

Marcela Beňová 0

Spisovateľka, blogerka a autorka vtipných tričiek Kristína Tormová svojich fanúšikov poriadne prekvapila. V nedeľu večer na svojom instagramovom účte zverejnila fotku, kde oznámila narodenie synčeka.

Kristína Tomrová Instagram

Súkromie je pre ňu dôležité

Kristína Tormová sa teda stala po tretíkrát mamičkou. Okrem šesťročných dievčatiek Matildy a Ely jej doma pribudol synček Alan.

Kristína Tormová prostredníctvom sociálnych sietí umožnila fanúšikom nazrieť do priebehu jej tehotenstva, keď zverejňovala nielen vtipné postrehy zo života budúcej mamičky, výber kočíka či prípravu šatky na nosenie, ktorej dizajn navrhovala.

Umelkyňa a podnikateľka však ani tentokrát nesklamala a ukázala, že to najdôležitejšie je pre ňu súkromie jej rodiny.

Rovnako ako pri oznámení svadby či toho, že ich rodina sa rozrastie o ďalšieho člena, si užila dôležité životné chvíle v radosti a v úzkom kruhu rodiny a priateľov, a svojich sledovateľov o tom informovala až neskôr.

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

To sa jej podarilo aj tentokrát, keď fanúšikom dala vedieť, že jej synček má už dva týždne je zdravý a doma medzi najbližšími.

Najobľúbenejšia slovenská mama

Hoci Kristína Tormová je známa aj ako herečka a moderátorka, do povedomia mamičiek sa dostala až potom, ako sa jej narodili dvojičky Ela a Matilda. Dnes takmer školáčky inšpirovali svoju k mamu najprv k vtipným blogom, z ktorých neskôr vznikla úspešná kniha Som mama.

Kristína Tormová sa venuje výrobe vtipných tričiek a krytov na telefón a so svojimi fanúšikmi komunikuje cez sociálne siete. Jej humorné a úprimné postrehy ju zarodili medzi 20 najúspešnejších influencerov slovenskej scény.

Mamičky sa môžu tešiť, počas tehotenstva sa Kristína Tormová pustila do svojej tretej knihy, kde zaznamenáva priebeh svojho tehotenstva. Čerstvej mamičke prajeme veľa síl a radosti z nového člena rodiny.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (14 hlasov, priemerne: 4,20 z 5)
Loading...
Author image

Marcela Beňová

Vášnivo rada píšem, inšpiráciu zbieram najmä doma. V tom mi pomáhajú moje dve malé slečny. Voľné chvíle trávim najradšej pri knihách, kvalitných filmoch a na dobrodružných výpravách s rodinou. Nikdy neodmietnem kávu a dobrý rozhovor.

články autora...

Pridaj komentár