Insta Matky

Pavlínka Pavlíková 0

V dnešnej dobe plnej sociálnych sietí sa instagramové profily rôznych ľudí stávajú médiom. Niečím, čo pravidelne „čítame“ a svojou návštevnosťou ďaleko prevyšujú niektoré štandardné média.

Nadchnú fotkami z exotických krajín, iný nezvyčajným výzorom, luxusným životom či politickým postojom. Mnohí z nich sú verejne známe osobnosti – herci, podnikatelia, modelky, ale vznikajú aj nové takzvané “insta hviezdy”. 

Insta matky patria medzi tie najsilnejšie. Dnes vám predstavím pár insta matiek, ktoré vás môžu zaujať. Nájdete si svoju hrdinku ?:)

Clemmie Hooper – insta pôrodná baba

Mama 4 dievčat. Najprv dve dievčatá po seba, no a „do tretice“ – dvojičky:)  Považuje sa za insta pôrodnú babu. Usiluje sa dokázať miléniovým mamám, že pôrod je pozitívny a krásny zážitok.

Nezostáva len instagramová a necháva sa ohmatať v papierovej knihe s názvom “How to Grow a Baby and Push It Out” . 

Príspevok, ktorý zdieľa C L E M M I E (@mother_of_daughters),

 

Tammy Hembrow sleduje viac ako 9 milionov ľudí

je 24-ročnou austrálčanka s 9 miliónmi sledovateľov. Známa sa stala vďaka youtube videám a hlavne svojou vyšportovanou postavou. Povedali by ste, že je mamou 2 detí? Dnes má okrem iného vlastnú značku oblečenia, je tvárou Good American a vedie fitness program. Chce ukázať mamám po celom svete, že je možné viesť zdravý životný štýl a mať dobrú postavu aj po pôrode.

Príspevok, ktorý zdieľa Tammy (@tammyhembrow),

 

Maddie Lambert – mama v 14tich

Maddie sa preslávila vďaka virálnemu  videu “Mama v 14nástich”. Dnes má Maddie 15 a ročnú dcérku. Vo svojich videách dokumentuje, aké je to byť teenage matkou -ukazuje nám, aké je to doniesť bábätko na strednú školu alebo dojčiť na verejnosti.  Taktiež sa venuje beauty oblasti, mejkapu a vlasom.

Príspevok, ktorý zdieľa mads (@maddieelambertt),

Jools Oliver – nie len manželka Jamieho

je manželkou známeho šéfkuchára Jamieho Olievera a mamou 5 krásnych detí. Jej instagram zachytáva bežný rodinný idylický život na vidieku.. deti v záhradke, kuchyni či vani. O Jools je málo známe, že bola v minulosti modelkou a dnes sa venuje návrhu detského oblečenia pre módne značky.

Príspevok, ktorý zdieľa Jools Oliver (@joolsoliver),

 

Catherine Paiz – dokonalá

sa narodila španielsky hovoriacej rodine v Kanade. Instagram okúzlila svojou krásou už v jeho počiatkoch -jej fotky kolovali internetom už v roku 2011. Dnes je známa aj vdaka youtube kanálu ACE family, ktorému sa venujú aj s jej manželom a dcérkami. Na jej instagrame sa môže popýšiť dokonalými fotkami mladej rodinky a skoro 7 miliónmi folowermi.

Príspevok, ktorý zdieľa Catherine Paiz (@catherinepaiz),

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (4 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Author image

Pavlínka Pavlíková

Rok života som strávila v Nemecku. Momentálne študujem vedu o vzdelávaní so zemeraním na psychologicko-pedagogické poradenstvo vo Viedni. Zaujímam sa o históriu, digitálne a environmentálne témy.

články autora...

Pridaj komentár