Hodinka pre seba

PR 0

Ako sa máte? Že ako z rýchlika? Dali ste ráno podbradník namiesto dieťaťu mužovi? Zabalili ste deťom na desiatu prekrojený suchý rožok? Kľúče ste našli v chladničke?

Najvyšší čas na chvíľku pre seba. Poproste mamu / sestru / kamarátku / muža, nech Vám na hodinku postrážia deti a povenujte sa sama sebe 🙂

Rozmaznávajte sa. Ako na to Vám opäť poradí vizážista značky Dermacol Tomáš Vida.

Rozmaznávajte telo

Začnite čas venovaný sebe napríklad voňavým kúpeľom alebo sprchou. Zatvorte sa do kúpeľne, na dvere dajte ceduľku s nápisom „nerušiť, prosím“ a relaxujte s produktmi z radu Dermacol Aroma Ritual.

Sprchovacie gély príjemne osviežujú, zvláčňujú a jemne očisťujú.

Telové mlieka dokážu pokožku neuveriteľne zjemniť, upokojiť a krásne prevoňať. Navyše jej poskytnú potrebnú hydratáciu a ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Hĺbková starostlivosť o pleť

Ďalším krokom je maska, tá je základom starostlivosti o pleť. Napríklad liftingová maska Dermacol Botocell s koncentrovaným protivráskovým komplexom – po jej aplikácii dôjde k zníženiu frekvencie svalových kontrakcií, svalovému uvoľneniu a tým k požadovanému vyhladeniu jemných vrások a nerovností.  Gélovo-krémová textúra sa ľahko nanáša. Maska je vhodná na tvár, krk i dekolt.

Oddych pre oči

Prebdené noci sa odrazia najmä na očiach. Ich okolie osvieži Eye Gold gél. Neparfumovaný gél na unavené oči pôsobí proti opuchom, únave a kruhom pod očami.

Vďaka špeciálnemu kokteilu siedmich bylín vytvára okamžitý pocit pohody a rýchlo sa vstrebáva. Obsahuje aktívne zložky rastlinného pôvodu, ktoré prispievajú k regenerácii pleti a zároveň pôsobia preventívne proti vzniku červených žiliek. Pred aplikáciou ho nechajte v chladničke a chladný naneste priamo na partie okolo očí.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár