Lifting-Pro: masážny systém proti celulitíde

(red.) 1

S vekom sa celulitída stále výraznejšie usadzuje a elastínové vlákna, které sú  zásadné pre udržanie elasticity kože, sa začínajú poškodzovať. To vedie k predčasnému ochabovaniu pokožky  a zmenám postavy: priberáme, kontury nie sú  jasné ako pred tým , prestáva vyzerať mladistvo. 

V spolupráci s profesionálnymi fyzioterapeutmi, ktorí majú skúsenosti s masážnymi technikami, vytvorili laboratóriá L’Oreal Paris, špecialisti na boj s celulitídou, prvý telový lifting: PerfectSlim Lifting-Pro, revolučé spojenie masáže a spevňujúceho gelového séra pre účinný boj proti celulitíde a ochabovaniu pokožky. 

Krok 1: Intenzívna modelačná masáž

Masážne valčeky s veľkou masážnou plochou masírujú zóny s celulitídou: pokožka je intenzívne premasírovaná, prekrvená a pripravená na aplikaciu spevňujúceho gelového séra.

Modelačnú masáž je možné prevádzať s dvoma intenzitami : jemná masáž pre citlivé zóny ako vnútorná strana stehien a podkolenie, intenzívna masáž pre boky, brucho a zadok. 

Krok 2: Spevňujúce gelové sérum proti celulitíde

Špeciálne zloženie pre optimálny účinok po masáži. Obsahuje kofein a Pro-Elastin: zoštíhľuje postavu a spevňuje pokožku. 

  • Kofein: podporuje odbúravanie tukových vrstiev, predchádza tak tvorbe zásob tuku a zmenšuje jeho pôvodné zásoby. Je známi svojimi drenážnymi účinkami.
  • Pro-elastin: elastin je protein, ktorý prispieva k podpore pokožky. V spojení s kofeinom v spevňujúcom sére potom zlepšuje pevnosť pokožky. Pro-elastin výrazne prispieva k činnosti elastinu, ktorý je prirodzene prítomný v pleti, a bojuje proti jeho úbytku.
  • Textura: okamžite proeiká a prináša svieží  pocit.

Výsledok

Pokožka je okamžite pružnejšia a pevnejšia. Deň po dni sa pomarančová koža vyhladzuje. Za 4 týždne je pokožka vytvarovaná a štíhlejšia:

-1,5 cm obvod bokov (klinicky testované na 101 ženách, piemerný zoštíhľujúci efekt)

 -1,2 cm obvod stehien (klinicky testované na 101 ženách, priemerný zoštíhľujúci efekt )

88 % uvádza, že pokožka je pevnejšia (testované  na 101 ženách, sebahodnotenie)

 

Doporučená cena je 12,59 eur.

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. ovela lepšie je športovat. Bicykel, kolobežka. Toto všetko pomaha v boji s celulitidou. Hlavne kolobežka,

Pridaj komentár