6 vecí, ktoré sú pre ženu viac sexi ako ľúbostné rečičky

Takakika 1

Povedzme si to na rovinu, milí naši muži. Nikto z vás nie je ako Mel Gibson z filmu Po čom ženy túžia.

Do tejto kategórie síce môžeme zaradiť ľúbostné rečičky – ženy naozaj túžia po tom, aby ste ich neustále ubezpečovali o svojej nehynúcej láske. Čím viac jej otrepávate o hlavu, že ju milujete, tým lepšie.

Ale slová nie sú všetko. Ani brilianty a norkové kožuchy, ak vám napadli alternatívne spôsoby, ako inak povedať „ľúbim ťa.“ Prejdite k činom. Viac sexi ako ľúbostné rečičky je napríklad:

Ingimage

 

Chlap, ktorý vie, kde je kôš s prádlom

Nič nie je menej sexi, ako jedna smradľavá fusakla odpálená v strede izby a druhá obesená na lustri. Veď to nie je žiadna jadrová fyzika. Stačí len objaviť, kde v byte sa nachádza kôš so špinavým prádlom a začať ho používať.

 

Chlap, ktorý si umýva po sebe umývadlo

Darmo jej budete rúžom písať na zrkadlo ťuťuli muťuli odkazy. Zaschnutá pasta v umývadle nie je sexi. 50 % žien dostane migrénu práve pri pohľade na zabité umývadlo. Umyte si po sebe a váš sexuálny život sa výrazne zlepší.

 

Chlap, ktorý si vie ožehliť košeľu

Keď ju ráno budíte len preto, aby vám vyžehlila košeľu, lebo vy máte dôležitý míting a veď ona je aj tak „iba doma s deťmi,“ verte, že to nie je sexi.

Privstaňte si radšej skôr – pri žehlení sa vám naskytne priestor na meditáciu, môžete sa pri tom dokonale pripraviť do práce. Muž, ktorý má život „vo svojich rukách“ a s tými rukami dokáže ožehliť košeľu, to je veľmi sexi.

 

Chlap, ktorý vie zapnúť gombík na umývačke riadu

Budem úprimná. Neexistuje dôvod, prečo by ste špinavý riad mali nechať na stole. Umývačka je plná? No tak ju jednoducho vyprázdnite. Že aké sexi?

 

Chlap, ktorý dokáže vyniesť smeti

Nie je to opäť nič také, na čo by ste potrebovali červený diplom z molekulárnej biológie alebo atestáciu z urológie.

 

Chlap, ktorý si umýva zuby.

Následne po tejto bohumilej činnosti aplikujte bod 2. A váš sexuálny život sa výrazne zlepší.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Author image

Takakika

More a červené tenisky. Najprv materská dovolenka na chorvátskom ostrove, ktorá sa pretiahla na osem rokov. Medzičasom presun rodičovských aktivít na pevninu s dynamikou, akú prináša život po strate blízkeho.

články autora...

Komentáre k článku

  1. mojmu manželovi sa na mne velmi pači moje korzetove sexi prádlo

    superlove.sk/eroticke-oblecenie/korzety/passion-brasiliana-corset-cierna-luxusny-eroticky-korzet

Pridaj komentár