Detská podložka na hranie a iné pomôcky, ktoré zaručia bezpečné chvíle plné zábavy

PR 0

Jednými z najkrajších okamihov s bábätkom sú chvíle, kedy sa spoločne venujete zábave a hre. Aby ste si tieto chvíle mohli naplno užiť, je potrebné sa postarať o pohodlie a bezpečnosť pri hre. Bezpečnosť vám zaručia pomôcky určené pre oddych a hry s dieťaťom. Aké príslušenstvo na hranie nesmie chýbať v žiadnej rodine s malými deťmi? Túto otázku vám zodpovieme spoločne s odborníkmi z detského obchodu JUKKI.

Foto: pexels.com

Viacúčelové hracie podložky

Detská podložka na hranie pre najmenšie deti je základom výbavy pre hru a oddych bábätka. Hracia podložka neslúži len na hranie. Môže sa stať pomôckou pri prebaľovaní, spánku a dokonca ju ľahko premeníte na dekoráciu v detskej izbičke alebo v spálni. Kúpte si z obchodu JUKKI viac podložiek a vytvoríte tak puzzle v tvare obrovskej podložky či koberčeka na hranie. Alebo položte podložku na prebaľovací pult a vaše bábätko si bude čas hygieny naplno užívať.

Hracia podložka – ozdoba nielen detskej izby

Prečo kúpiť hracie podložky práve z ponuky JUKKI? V prvom rade ide o kvalitné podložky za skvelé ceny. JUKKI ako predajca detského sortimentu všetky predávané produkty aj vyrába. Vďaka vlastnej produkcii dokáže garantovať bezkonkurenčné ceny v spojení s prémiovou kvalitou. Sloganom a záväzkom JUKKI je podpora super rodičov. A čo viac podporí rodičov ako cenovo dostupné detské potreby, ktoré sú komfortné a bezpečné? Nádherná hracia podložka JUKKI bude ozdobou detskej izby a pri hre zabráni zraneniu.

Hracie podložky – bezpečné a pohodlné

Hracie podložky z dielne JUKKI sú určené pre deti v každom veku. U novorodencov slúžia na hru a oddych, väčšie deti ich použijú počas chvíľ v záhrade a nahradiť môžu aj deky. Vysoká bezpečnosť tejto pomôcky tkvie v prevedení t.j. v materiály vonkajšieho poťahu i vnútornej výplne. Z vonku sú hracie podložky bavlnené, jemné k detskej pokožke a dobre pohlcujúce vlhkosť. Vnútro tvorí silikónová netkaná látka, ktorá absorbuje nárazy. Tento jedinečný produkt od JUKKI získal ocenenie Oeko-Tex Štandard 100 – bezpečný a zdraviu neškodný produkt určený pre deti.

Detské podložky – vyberte si z krásnych motívov

Ako bonus na záver musíme spomenúť, že JUKKI hracie podložky sú krásne a očaria na prvý pohľad. Ak uprednostňujete jednoduchý dizajn, vyberte si jednofarebné podložky – bielu, béžovú, sivú, modrú alebo ružovú. Nebojte sa, že by pôsobili príliš fádne, pretože ich okraj zdobia dekoratívne volániky. V prípade, že máte radi potlače, kúpte bábätku do výbavy podložky na hranie s motívmi zvieratiek, kvietkov, bodiek alebo balónikov.

Štýlové a pohodlné pomôcky na hranie

Nielen hracie podložky slúžia ako ochrana či pomôcka pre zvýšenie pohodlia bábätka a rodičov. V ponuke obchodu JUKKI nájdete i iné skvelé príslušenstvo, ktoré doplní vašu výbavu pre novorodenca. Ktoré z pomôcok JUKKI odporúča?

Mantinely do postieľky – táto pomôcka slúžia ako bariéra medzi priečkami postieľky a bábätkom. Priedušný a mäkký materiál nebráni cirkulácii vzduchu a zároveň chráni proti udretiu hlavičky alebo zakliesneniu končatín dieťatka. Mantinely kúpite v JUKKI v rôznej dĺžke, takže ich ľahko prispôsobíte obvodu detskej postieľky.

Mantinely do postieľky v tvare valcov – podobne ako mantinely na uväzovanie sú ochranou priečok postieľky. Dajú sa však využiť aj pri hraní na zemi, kedy vytvoria okolo dieťatka ochranný kruh. Pružný a mäkký materiál sa dobre formuje a jednoducho udržiava.

Bambusové a bavlnené deky – môžu sa stať dočasnou náhradou hracích podložiek. Deky vyrobené z bavlny a bambusu sú hypoalergénne, mäkké a dobre hrejú. Deky poslúžia nielen pri hre, ale tiež na zavinutie a zakrytie bábätka. Sýte farby a jemná štruktúra umožňujú deky využiť aj po odrastení bábätka, napríklad na ozdobenie kresla a sedacej súpravy.

Či už hľadáte deky, podložky, mantinely, detské potreby, alebo oblečenie, všetky pomôcky pre deti a rodičov nakúpite rýchlo a za skvelé ceny v obchode JUKKI. Vyberte sa na prieskum svetom prémiových detských potrieb, nakupujte s radosťou krásne, bezpečné a komfortné produkty od JUKKI.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár