Balíček šťastia nielen na stužkovú

Mgr. Edita Kunáková 0

Plesová sezóna sa po Novom roku dostane do plného prúdu a v tomto duchu budú pokračovať aj stužkové.

Možno máte dieťa vo veku maturanta a okrem „drahých darov“ by ste ho chceli potešiť niečím invenčným. Práve na také darčeky sa v živote nedá zabudnúť… A možno ako triedna profesorka potrebujete inšpiráciu, čo „svojim“ maturantom darovať…

Balíček s vlastnoručne maĺovaným kamienkom, vlastnoručne upečeným štvorlístkom pre šťastie, čokoládovou euromincou a k tomu vhodný text na vlastnoručne zhotovenom „diplome“ isto potešia aj temer dospelákov so zelenou stužkou na slávnostných šatách.

Z vizovického cesta  vyrobíte štvorlístok. Na jeho rubovú stranu môžete nalepiť magnetickú gumu a môže slúžiť ako magnet, čokoládovú mincu, rovnako ako celofán kúpite. Nuž a kamienky na rybku sa dajú nájsť aj teraz. Na ich výzdobu potrebujete temperové farby, tenučký štetec a trpezlivosť pri nanášaní a schnutí jednotlivých farieb, aby sa nerozpíjali. Na fixáciu farieb na hotovej rybke postačí obyčajný lak na vlasy. Balíček zaviažete zlatou stužkou, ktorá sa dá kúpiť v textilnej galantérii. Veľa šťastia nielen na stužkovej, ale hlavne pri zelenom stole želá autorka balíčka Mgr. Edita Kunáková.

  

  

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár