Filippov zakliaty čarovný svet. Halloween vo Familyparku

PR 0

Filippov zakliaty čarovný svet v najväčšom zábavnom parku Rakúska ponúka jedinečné strašidelné zážitky všetkým vekovým skupinám. Počas 11 dní sa návštevníci môžu tešiť na krásne hrôzostrašnú výzdobu a skvelú zábavu, ku ktorej samozrejme patrí nočná jazda na atrakciách Blesk bohov, Potkaní mlyn, Lesný expres a mnoho ďalších.

foto: (C) Familypark

Strašidelná zábava

V štyroch rôznych tematických celkoch s celkovou rozlohou viac ako 145.000 m² nie je núdza o strašidelné vyčíňanie a napínavé vystúpenia: pop-up akrobati, chodci na chodúľoch, kúzelníci a tajuplné bytosti vás úplne očaria. Ručne vyrezávaných tekvicových strašiakov rezbárskeho majstra Alexa Neumayera môžete nielen obdivovať, ale si aj zakúpiť priamo na mieste. Nezabudnuteľným zážitkom je každodenný sprievod strašidiel cez park, ku ktorému sa môžu pripojiť aj naši návštevníci. Všetci sú srdečne vítaní!

foto: (C) Familypark

 

Dom čiernej mágie

O adrenalín, vzrušenie a zimomriavky sa postarajú zlí čarodejníci, ktorí čakajú na vašu návštevu v Strašidelnom dome Haunted House. Pozor – vhodné iba pre odvážnych návštevníkov od 14 rokov!

  • Cena vstupenky: 27,50 € (bezplatný vstup pre deti do 3 rokov)
  • Halloween vo Familyparku: 22.10. – 1.11., denne od 11:00 hod
  • Haunted House: denne od 16:00 hod, vstupné: 3,00 €, vhodné od 14 rokov
foto: (C) Familypark

Online predaj: z dôvodu Covid-19 je možné park momentálne navštíviť iba po kúpe lístka online, resp. na základe online rezervácie vstupu.
Ďalšie informácie nájdete na: www.familypark.at/halloween

Fotogaléria: 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...