Čaro Vianoc vo Familyparku

pr 0

Skoncujte s nudou cez vianočné prázdniny! 
Navštívte od 21. decembra do 6. januára najväčší zábavný park v Rakúsku a podľahnite kúzlu jedinečnej atmosféry, vianočných dekorácií a tisícok svetiel.

foto: (c) Machtinger


Na rozdiel od klasických vianočných trhov myslíme aj na zábavu pre deti, ktoré si u nás určite prídu na svoje. Otvorený je celý park a i v zime si tak užijete jazdu na horských dráhach, Balónovom kolotoči či Lesnom exprese, ktorý vás prevezie čarovnou zimnou krajinkou.

foto: (c) Jolly Schwarz

K výnimočným zážitkom patrí vianočná šou plná skvelého tanca, spevu a prvotriednych akrobatických vystúpení, ktorá sa koná viackrát denne. Po šou si určite nenechajte ujsť veselý sprievod cez pa

foto: (c) Machtinger

Nejedno prekvapenie na vás čaká i na prechádzke parkom. Nezabudnite navštíviť Mikuláša a vhodiť váš list pre Ježiška do špeciálnej poštovej schránky či urobiť si fotku na pamiatku v jednom z našich mnohých fotostánkov.

foto: (c) Machtinger

Samozrejme, nezabúdame ani na telesné blaho našich návštevníkov: veď kto by len odolal fantastickým pečeným zemiakom, punču či praženým mandliam. Určite si nenechajte ujsť ani opekanie marshmallows na táboráku!

Neváhajte a navštívte najväčšie vianočné podujatie pre celú rodinu!

foto: (c) Jolly Schwarz

Kedy ?

21. december až 6. január 
zatvorené: 24., 25., 31. 12. a 1. 1.

11.00 – 20.00 hod

www.familypark.sk

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...