Pripravte dieťa do školy s výrobcom MAYER

pr 0

Vybrať stoličku a stôl do detskej izby zo širokého sortimentu MAYER je teraz jednoduchšie. Vybrali sme pre Vás 3 zostavy, ktoré se líšia nielen obstarávacou cenou.

Stôl Junior a stolička Actikid A2

Cenovo najdostupnejšia zostava značkového nábytku MAYER  je vhodná pre zariadenie detskej izby pre deti  vo veku 4-18 rokov.

Môžete si vybrať farebné prevedenie stolov (kostry aj dosky) a čalúnenie stoličiek. Vhodné i do menších priestorov – šírka stolovej dosky len 90 cm. V základnej cene je vyklápacia pracovná plocha a veľký výsuvný organizér.

Stôl Uniq a stolička myChamp

Stôl Uniq s praktickou pevnou odkladacou plochou dosky v tvare U je novinkou výrobu MAYER pre rok 2019 a rovnako stolička myChamp je najnovším vývojovým modelom stoličky, ktorá spĺňa aj tie najprísnejšie požiadavky na zdravšie sedenie.

Zostava je určená pre deti vo veku 4-8 rokov s tým, že stolička je vybavená nielen nastaviteľnými rúčkami, ale tiež integrovanou podnožkou, ktorú môžu najmä malé deti (až do času, kým dočiahnu na podlahu) využívať ako oporu nôh. Dieťaťu by totiž pri sedení nemali nohy visieť. 

Nakoľko v základnej cene stolu je i sada farebných krytiek, je možné ľubovoľne zmeniť šedý farebný akcent.

Ľahko sa dá vybrať i čalúnenie stoličky. V základnej cene je vyklápacia pracovná plocha a veľký výsuvný organizér.

Stôl Expert a stolička Freaky Sport

Stôl Expert je vybavený odkladacou plochou dosky v tvare L s možnosťou dokúpenia poličky s nastaviteľným držiakom kníh. Všetky dosky sú vyrobené z prvotriednej brezovej preglejky, ktorej hrana je pohľadová, zatiaľ čo plochy sú upravené praktickým bielym lamínom. 

V základnej cene je nielen možnosť naklápania pracovnej plochy a veľký výsuvný organizér pre písacie potreby, ale i možnosť jednoduchého nastavenia výšky pracovnej plochy bočnou otočnou páčkou.

Zostava je určená pre malé deti i dospelých študentov, pretože parametre stolu aj stoličky vyhovujú tiež sedeniu dospelej osoby.

Múdry nákup

Investícia do rastúceho nábytku sa vyplatí, pokiaľ je kvalitne vyrobený a jeho doba používania bude skutočne dlhá. Pri kvalitných výrobkoch MAYER môžeme počítať s dobou používania až 10 rokov.

Konkrétnu stoličku a stôl si môžete podrobne pozrieť na stránkach výrobcu www.mayer.cz/kids a potom jednoducho objednať u internetových predajcov alebo osobne i s deťmi navštíviť autorizovanú predajňu s fyzickými vzorkami a sedenie a kvalitu materiálov si vyskúšať. Mapa prodejců ZDE.

 

Uvedené ceny platia do 31.12.2019.

 

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...