Chcete, aby Vaše dieťa vystavovalo v Slovenskej národnej galérii?

Eva Kotláriková 0

Prihláste ho do letného Creative Campu.

Organizátor: Slovenská národná galéria, Bratislava
Miesto konania: Slovenská národná galéria, Riečna 1, Bratislava a Galéria insitného umenia v Pezinku
Zameranie tábora: Creative Camp je určený zvedavým deťom so živým záujmom o vizuálne podnety a vlastnú tvorbu. Program je zameraný na humanitné vedy, najmä na vizuálne umenie, históriu, súčasnú kultúru a dizajn. Zaujímať nás však budú aj prepojenia s inými oblasťami, ako je architektúra, hudba a iné. Tábor nie je výtvarný kurz, naším cieľom nie je naučiť deti kresliť, ale podporiť ich tvorivosť.

Čo tábor prinesie deťom

Creative Camp deťom poskytne predovšetkým zážitok z vnímania umeleckých diel. Aktivity tábora podporia ich zvedavosť a fantáziu a ponúknu im kvalitnú alternatívu, ako stráviť leto. Našou ambíciou je rozvinúť ich vzťah ku kultúre a k umeniu.
Prostredie: Tábor sa uskutoční v priestoroch Slovenskej národnej galérie v Bratislave a v Pezinku (výlet). Pohybovať sa budeme vonku na nádvorí galérie a na všetkých našich výstavách a v expozíciách – medzi originálmi výtvarných diel, ale aj v zákulisí galérie, v reštaurátorských ateliéroch či v archíve. Hlavný stan Creative Campu bude na nádvorí Vodných kasární SNG a v ateliéri.

Praktické informácie

Môžete si vybrať z dvoch termínov: 25.– 29. júl 2011 alebo 15. – 19.august 2011. Tábor je určený pre deti vo veku od 7 do 11 rokov. Cena tábora pre jedno dieťa je 95,00€.

Účasť v tábore je potrebné si zarezervovať čo najskôr.
Tábor prebieha od pondelka do piatku vždy od 9.00 do 17.00 hod. V rámci celodenného programu sú zabezpečené obedy a pitný režim detí. Vstupy do galérií a autobusová doprava (výlet) sú zahrnuté v cene tábora. Výtvarný materiál zabezpečuje SNG.

Všetky programy a aktivity realizujeme s prihliadnutím na špecifické potreby a vek detí. V jednom turnuse tábora bude maximálne 16 účastníkov a budú sa im venovať vždy štyria galerijní a výtvarní pedagógovia SNG.

Predbežný program ako aj kontakt pre prihlásenie detí nájdete na stránke slovenskej národnej galérie.1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár