Kúsok zdravia pod stromček

pr 0

Pandémia ovplyvnila aj výber vianočných darčekov. Mnohí z nás siahnu po “zdravom“, praktickom darčeku, ktorý sa síce netrbliece, nevydáva zvuky, ale zato pomáha k celkovému zdraviu. O dôležitosti podpory imunity niet pochýb, skúste teda svojich blízkych obdarovať napríklad osvedčenými výživovými doplnkami, ktoré nájdete v lekárni pod značkou Preventan®.

Sú vhodné na komplexnú podporu imunity celej rodiny – od detičiek, cez uponáhľané maminy, vystresovaných tatinov a láskavých starých rodičov. Všetky prípravky Preventan® sú vo forme cmúľacích tabliet, čo ocenia nielen deti, ale aj seniori. Prehĺtanie tabliet môže týmto dvom vekovým skupinám robiť problémy, tak nech si radšej pri zoceľovaní imunity s chuťou zacmúľajú! Špeciálne vyvinutý „detský“ Preventan® Junior je určený pre deti od troch rokov a je na výber s príchuťou ovocný mix alebo s obľúbenou príchuťou jahoda. Dospelácky Preventan nájdete v lekárni bez príchute alebo s príjemnou príchuťou grepu. Na pravidelné a dlhodobé užívanie sú vhodné „základné“ formy Preventan®Preventan® Junior.

Pri vypuknutí vírusového ochorenia je vhodné zasiahnuť čo najskôr výživovými doplnkami Preventan® Akut alebo Preventan® Quattro, ktorý je spomedzi všetkých prípravkov najkomplexnejší a vhodný aj pri bolestiach hrdla. Rodinka značky Preventan® obsahuje jedinečnú látku ProteQuine®. Špeciálna patentovaná látka je zložená z nukleotidov, aminokyselín a oligopeptidov. Ich vzájomná súhra podporuje slizničnú imunitu, ktorá je v prvej línii nášho, aktuálne toľko skúšaného imunitného systému. Kvalitné výživové doplnky Preventan® prispievajú k silnejšej obranyschopnosti organizmu aj vďaka vitamínu C, ktorý slúži na podporu správnej činnosti imunitného systému. www.neuraxpharm.sk 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár