Bystrá hlavička. Nová edícia pre deti

Milan Buno, tip na knihu 0

Chcete, aby aj vaše deti mali bystré hlavičky? Na pomoc prichádza nová edícia Bystrá hlavička, ktorá je určená dievčatám i chlapcom od štyroch rokov. Obsahuje vyše 40 okienok, hry a hádanky z rôznych oblastí. Prvé tri knihy vás zavedú do lesa, k dinosaurom a medzi kone a poníky.

Milí rodičia, vydajte sa so svojimi deťmi do prírody a objavte tajomstvá lesa v knižke Bystrá hlavička – V lese. Vďaka detailným ilustráciám a zrozumiteľným textom sa niečo nové naučíte, ale aj sa zabavíte. Náučná knižka je plná hádaniek, záhad a okienok. Keď ich otvoríte, zasa sa niečo nové dozviete. Napríklad kedy chodí myšiarka ušatá na lov? Prečo sa lístie na jeseň sfarbuje? A kde spia srnky?

Ďalšia knižka z edície Bystrá hlavička vám priblíži Kone a poníky, ktoré majú deti tak radi. Dozvedia sa napríklad, čím sa líši kôň od poníka.  Aká je reč koňa a čo sa učíme na hodine jazdenia? Knižka zavedie deti hneď na úvod do žrebčinca, ukáže česanie koníkov, kŕmenie mrkvičkou. Kone sú nielen veľké a mocné, ale aj veľmi citlivé zvieratá. V žrebčinci spoznajú nádherný a napínavý svet koníkov a poníkov.

Viete , na koho zaútočil Tyrannosaurus rex? Akou zbraňou sa bránil Ankylosaurus? A prečo vlastne dinosaury vymreli? Všetky odpovede a množstvo zaujímavostí zo sveta dinosaurov nájdete v tretej knižke edície Bystrá hlavička – Dinosaury. Opäť hádanky, záhady a okienka, za ktorými sa skrývajú ďalšie zaujímavé postrehy zo sveta týchto prehistorických tvorov.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár