Dámy, je tu Dukanova diéta v 350 receptoch

Milan Buno 0

Nejaké to kilo navyše a nie a nie sa ho zbaviť. Veď to možno poznáte – po pôrode idú kilá dolu ťažšie. Alebo po chorobách, keď ste sa menej hýbali…možno si aj rady zamaškrtíte. Podobný problém mala napríklad aj Jennifer Aniston, ktorá vážila na začiatku kariéry viac, ako by sa patrilo na začínajúcu herečku. A tak jej manažér odporučil: musíš schudnúť o takých 15 kíl!

Jennifer sa dala na Dukanovu diétu a podarilo sa. Bez jojo efektu a drsného odriekania. Dukanova diéta patrí dnes k najpopulárnejším diétam na svete, ktorú držia aj mnohé celebrity ako Kate Middleton, Penelope Cruiz, Gisele Bundchen či Jennifer Lopez. Obrovský hit na celom svete  má pokračovanie v podobe knihy plnej receptov.

Britský Daily Mail napísal: „Toto je vaša posledná diéta. Francúzi ju držali v tajnosti roky!“  Vďaka knihe Dukanova diéta v 350 receptoch  bude držanie Dukanovej diéty ešte jednoduchšie. V prvej časti sú jedlá na báze čistých bielkovín a v druhej jedlá na báze bielkovín a zeleniny; samostatnú časť tvoria Omáčky. Knihu tvoria aj recepty od žien vyjadrujúcich sa o tejto téme v diskusných fórach a samozrejme, profesionálne recepty, ktoré sú odvodené od 100 potravín tvoriacich Dukanovu diétu.

Novinka Dukanova diéta v 350 receptoch, ktorú počas rokov upravili a zdokonalili pripomienky miliónov čitateľov po celom svete, si môžete predobjednať už dnes a možno sa vám po sviatkoch plných hojnosti naozaj zíde:). Nájdete v nej recepty jednoduché na prípravu, šťavnaté a ľahké. Napríklad suflé z hydinovej pečene, mäsové guľôčky s bylinkami, studená uhorková polievka, škoricovú tortu či čokoládový krém.

Pozrite si aj recepty z knihy Dukanova diéta v 350 receptoch.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár