Knižky pod stromček pre vaše deti

redakcia 0

Pokiaľ ešte nemáte pekný darček pre vašich drobcov, knižka je pravdepodobne to, čo poteší každé dieťatko. Nech sa páči, ponúkame vám aktuálne tipy pre vašich drobcov.

Tento raz z vydavateľstva Fragment.

Najkrajšie vianočné koledy

Zaspievajte si spolu s deťmi najznámejšie vianočné koledy:

  • Pásli ovce valasi
  • Poďme, bratia, do Betléma
  • Štedrý večer nastal
  • My traja králi

Hráme sa so samolepkami – Vianoce

Zošity plné farebných samolepiek s vianočnými motívmi. Ani  zlý čarodejník nemôže na Vianoce deťom pokaziť radosť. Veď prichádza anjelik s plným vakom krásnych darčekov! V zošitoch sú dve stránky farebných samolepiek, ktoré môžu deti doplniť na prázdne miesta a pritom sa naučia rozoznávať  jednotlivé farby a tvary.

 

Ježiš a jeho príbeh

Príbeh Ježiša pre malých čitateľov! Najvýznamnejšie udalosti zo života Ježiša Nazaretského pútavo a zrozumiteľne prerozprávané tak, aby im ľahko porozumeli aj deti. Prostredníctvom tejto knihy, plnej nádherných ilustrácii, spoznajú osobnosť, ktorá významným spôsobom zmenila dejiny. Určite by nemala chýbať v knižniciach ani jedného dieťaťa!

 

 

Obrázkový slovníček – angličtina pre deti

Pomôžte svojim deťom vstúpiť do sveta angličtiny. Práve pre deti, ktoré sa začínajú učiť angličtinu, je určený tento obrázkový slovníček. Spojenie slovíčka s ilustráciou pomáha ľahšie si zapamätať nové slovíčko, a preto je slovníček vhodný aj pre deti, ktoré ešte nevedia čítať.

 

 

 

 

Zošity s úžasným rozkladacím plagátom

a 50 samolepkami roztomilých šteniatok, nákladiakov, áut, koní a poníkov, ktoré môžu  deti zoradiť do tabuľky podľa obľúbenosti.

  • 1 megaplagát na stenu
  • 7 malých plagátov
  • 50 samolepiek
  • 50 nalepovacích číslic


Krtko a kamaráti, Krto a rok

Detské leporelo obsahuje obrázkový slovníček 36 anglických slov vrátane slovenského prekladu. Zapamätať si slovíčka pomôže deťom obľúbený krtko a jeho kamaráti. Na konci leporela je anglická výslovnosť jednotlivých slov.

 

Krížovky so zaujímavosťami o zvieratách

Lúštite a preniknite do tajov zvieracej ríše.

V tajničkách týchto krížoviek sa skrývajú fakty a zaujímavosti o zvieratách sveta aj Slovenska.

 

www.fragment.sk

 

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár