Miliónová kniha pre deti

Milan Buno, tip na knihu 0

Milióny predaných kníh po celom svete. Sfilmovaný prvý diel, ktorý sa dostal na DVD, Blu-ray aj do iTunes. Denník odvážneho bojka je vo svete fenomén – prvý diel bol neuveriteľných 141 týždňov v rebríčku detských bestsellerov New York Times. Teraz vychádza na Slovensku druhá časť s podtitulom Rodrick je šéf.

Denník odvážneho bojka je detská séria o smoliarovi Gregovi, ktorý si píše denník…pardon, denníčky si píšu len baby; toto sú pamäti, ktoré Greg až raz bude slávny podstrčí novinárom, aby ho neotravovali toľkými otázkami.

Greg opisuje svoje zážitky v škole, s kamarátmi, doma s dvomi bratmi. Zabavíte sa na trapasoch na hodinách plávania či zápasenia, s dievčatami, smoliarske kúsky s rodičmi, a to všetko doplnené vtipnými ilustráciami. V druhej časti Rodrick je šéf sa práve začína nový školský rok a Greg sa zo všetkých síl snaží zabudnúť na posledné mesiace… a predovšetkým na JEDNU konkrétnu udalosť. Nanešťastie, jeho starší brat Rodrick presne vie, čo sa Greg snaží udržať pod pokrievkou. Ibaže všetky tajomstvá sa raz dostanú na svetlo sveta…

Mladí čitatelia sa opäť majú na čo tešiť. Gregove trapasy na hodinách plávania,

Všetko o Gregovi nájdete aj na jeho extra stránke www.dennikodvaznehobojka.sk a jeho fanúšikovia sa majú na čo tešiť. Súťaž o ceny v hodnote 10-tisíc eur, najvtipnejšie trapasy, kresby, videá ap.

Prečítajte si úryvok z novinky Denník odvážneho bojka – Rodrick je šéf.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár