Nahrajte deťom vlastnú rozprávku

Milan Buno, tip na knihu 0

Chcete sami nahrať rozprávku pre svoje deti? Aby si ju mohli kedykoľvek pustiť a mať vás tak pri sebe, aspoň prostredníctvom vášho hlasu? Prednedávnom vyšla kniha O troch prasiatkach, ktorej súčasťou je prehrávač. Na ten môžete nahrať priamo rozprávku o troch prasiatkach z knižky, alebo hocijakú inú. A následne si ju deti pustia, kedykoľvek budú chcieť. A keď sa im zunuje, nahráte tam jednoducho ďalšiu…

Boli raz tri prasiatka a jedného dňa sa rozhodli, že si postavia dom. Nevedeli sa však dohodnúť, z čoho by si ten domček mali postaviť. Napokon si povedali, že každé si postaví vlastný domček. Jeden bude zo slamy, druhý z dreva a tretí z tehál. Ako ich úsilie dopadlo a ako si poradili so zlým vlkom, sa dozviete v novej knižke O troch prasiatkach z nahrávačom vlastných rozprávok.

Súčasťou knihy O troch prasiatkach sú aj baterky, takže môžete priamo nahrávať. K dispozícii sú štyri tlačidlá – nahrávanie, zvonček (stlačíte na konci strany a kým prehrniete, zaznie milý signál), stopka a tlačidlo na prehrávanie. Nahrávku si môžete potom aj ochrániť uzamknutím, aby ju dieťa omylom nevymazalo. Zároveň môžete aj zvýšiť alebo znížiť hlasitosť.

Nahrávka sa stane milou pamiatkou pre vašich blízkych, ale najmä pre deti, ktoré vás budú mať pri sebe aj počas zaspávania, keď budete vy v kine, na kávičke s priateľkou alebo si jednoducho urobíte voľný večer bez detí.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár