Slávna Nigella a jej novinka Hostina

Milan Buno 0

Je najslávnejšou kuchárkou na svete, je šarmantná, sexi, ale hlavne – varí s chuťou, vášňou a lahodne. Nigella Lawsonová priniesla do našich kuchýň šarm, smiech a množstvo chutných receptov. Jej novinka je ako stvorená na toto obdobie. Hostina-každé jedlo je sviatok je kuchárska kniha, ktorá ponúka výnimočné jedlá podávané pri výnimočných príležitostiach ako sú Vianoce, ale aj Veľká noc, rôzne rodinné oslavy či okrúhle výročia.

Nigellina Hostina nie je len o tom, čo budeme variť a jesť počas významných sviatkov alebo pri špeciálnych príležitostiach, ale predovšetkým o tom, že jedlom oslavujeme niečo, na čom nám záleží. Niečo, čím oslavujeme sám život. „Varenie v každodennom živote stále viac ustupuje do pozadia,“ tvrdí Nigella. „Pritom jedlo je láska. Ak si chcete okolo seba zhromaždiť priateľov, zvyčajne to bude pri jedle.“

V knihe Hostina-každé jedlo je sviatok nájdete všetko – spomínané Vianoce a Veľkú noc, Deň vďakyvzdania, Chanuku, halloweenske oslavy, valentínske raňajky v posteli, rodinný nedeľný obed, recepty na bezmäsité jedlá aj polnočné hostiny, párty, svadby, pohreby, gruzínsku hostinu či benátske slávnosti, dokonca aj obľúbené detské jedlá. Pozrite si recept na Tortičky s drahokamami, či lahodnú Silvestrovskú večeru.

Hostina-každé jedlo je sviatok je zaujímavá, inšpiratívna, vášnivá a nabitá informáciami. Zároveň je však nekomplikovaná a plná nápadov. Cítiť z nej radosť i vášeň, obsahuje vyše 300 receptov z celého sveta, ktoré dopĺňa viac než 200 fotografií.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár