Tamara Heribanová a jej nová kniha pre deti

Milan Buno 0

Toto je príbeh o tom, ako jedno dievčatko vrátilo lásku rodičom. Vaše deti ho budú milovať. A obľúbia si nielen školáčku Evu Šidlovú, ale aj milé ilustrácie a táto knižka dokonca vyjde aj ako špeciálna aplikácia pre tablety. Misia Eva, prísne tajné je novinka od Tamary Heribanovej, pri ktorej sa vaše deti, ale ani vy rozhodne nudiť nebudete.

1 + 1 = 2
2 + 1 = 3 = rodina

Rodičia druháčky Evy Šidlovej povedali, že keď sa rozvedú, už bude všetko lepšie. To si myslia mnohí rodičia a snažia sa to nahovoriť aj svojim ratolestiam. Eva Šidlová to však len tak nenechá. Vymyslí tajný plán, ako dať svojich rodičov opäť dokopy, a našťastie na to nebude sama. Zapojí do misie celé Slovensko! A či sa jej podarí vrátiť lásku rodičom? Keď sa veľmi chce, všetko je možné!

Misia Eva, prísne tajné je určená pre všetkých, ktorí veria na silu hlbokej ľudskej lásky. Je to dojímavé rozprávanie plné prekvapení a tajomstiev. Príbeh o prekonávaní prekážok, príbeh o odvahe zmeniť svet okolo nás. Aby sa kniha náhodou nedostala do nesprávnych rúk, je zagumičkovaná. 

Ak by chceli byť vaše deti súčasťou podobnej misie ako druháčka Eva, čoskoro pribudne na www.ibux.sk špeciálna aplikácia pre školákov. Môžu riešiť úlohy, zahrať si pexeso a písať si vlastný denník. Tri kapitoly a k tomu pexeso bude úplne zadarmo! Parádna aplikácia, pri ktorej sa vaše deti zabavia, aj sa niečo naučia.

„Toľko detí má momentálne rozvedených rodičov, že sa tam možno nájdu a snáď zistia, že za rodinu sa oplatí bojovať,“ povedala pre Buxcafé.sk Tamara Heribanová. „Ja sama mám kamarátky, ktoré sú rozvedené, majú deti a tie rozprávajú ako jeden víkend sú s tatkom, druhý s maminou, a niektoré z nich majú dokonca pocit, že rodičia sa rozviedli kvôli nim. A že ak by sa správali inak, ich rodičia by boli stále spolu.“

Začítajte sa do dobrodružstva Evy Šidlovej už teraz.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár