Je tu Zumba – fintess senzácia!

Milan Buno, tip na knihu 8

Túžite po dobrom jedle a zároveň po štíhlej postave? Schudnite pomocou fenoménu v oblasti pohybu, ktorý ovládol celý svet! Je tu fitness senzácia Zumba – kniha a inštruktážne DVD v jednom! Spálite pri nej 600 až 1 000 kalórií za hodinu, a pritom sa v stravovaní nemusíte obmedzovať len na plané diétne pokrmy.

Zumba si získala milióny fanúšikov

… na všetkých kontinentoch a teraz vychádza v knižnej podobe už aj na Slovensku. A k tomu dostanete aj inštruktážne DVD hodiny svetoznámeho trénera celebrít Beta Pereza, ktoré ohúrili ľudí na celom svete. Ako to už býva, mnohé najlepšie veci na svete sa zrodili náhodou. Keď si Beto Perez zabudol hudbu na precvičovanie aerobiku, vytiahol z auta svoju obľúbenú kazetu s latino hudbou a začal improvizovať. Ľudia boli nadšení a dopyt po jeho hodinách začal vzrastať geometrickým radom. V Kolumbii sa stal taký populárny, že si ho speváčka Shakira najala ako choreografa pre jeden zo svojich albumov.

Po Betovom príchode do USA v roku 2001 spolu s dvomi podnikateľmi vytvorili spoločnosť Zumba fitness, založenú na Betovej filozofii „priniesť do sveta fitnes zábavu“ a začalo sa nové šialenstvo, ktoré uchvátilo milióny ľudí na celom svete. Zumba sa rozšírila už to 80 krajín sveta a hodiny tejto senzácie navštevuje aspoň raz týždenne 5 miliónov ľudí.

Kniha obsahuje kompletný cvičebný a stravovací program zameraný na spaľovanie tukov. Toto DVD vám pomôže vytancovať si vytúženú postavu a zároveň sa dobre zabavíte. Tajomstvo spočíva v zábavných a jednoduchých tanečných prvkoch doplnených strhujúcou latinskoamerickou hudbou.

Zumba sa zameriava najmä na zadok, nohy, brucho, ruky a na najdôležitejší sval tela, srdce. V jednotlivých choreografiách sa striedajú pomalé a rýchle rytmy a kroky na princípe intervalového tréningu s cieľom vyformovať, spevniť a posilniť si celé telo. Pri zumbe na veku nezáleží – každý si môže kroky prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Stravovací program Zumba

Začína  sa expresnou päťdňovou diétou zumba, pomocou ktorej sa okamžite odštartuje proces chudnutia. V knihe nájdete jedálny lístok na dva týždne a recepty zamerané na cielené spaľovanie tuku v oblasti brucha a stehien. Zároveň v nej nájdete sexi pohyby, pri ktorých sa budete cítiť ako kráľovná tanečného parketu. Recepty na lahodné pokrmy urýchľujúce metabolizmus. Exkluzívny úvodný pohybový program, ktorým sa už v priebehu jedného týždňa pripravíte na nový životný štýl. A samozrejme užitočné rady, ako pokračovať v chudnutí a dosahovať čo najlepšie výsledky.

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (10 hlasov, priemerne: 3,80 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. Už som si ju objednaala na Martinuse, som veľmi zvedavá. Vyjsť má až začiatkom júna Eek Teším sa aká buudem chudučká. Big Grins

  2. Už som si ju objednaala na Martinuse, som veľmi zvedavá. Vyjsť má až začiatkom júna Eek Teším sa aká buudem chudučká. Big Grins

  3. Ja neviem, ale cvicit zumbu podla knihy, to je ako milovat sa s muzom cez webkameru. Objednajte sa na cvicenie a ta atmosfera a hudba neuchvati iba hlucho- slepeho.

  4. Ja neviem, ale cvicit zumbu podla knihy, to je ako milovat sa s muzom cez webkameru. Objednajte sa na cvicenie a ta atmosfera a hudba neuchvati iba hlucho- slepeho.

Pridaj komentár