Prieskum Pampers/Unicef

redakcia 0

Vážená mamička, vážený otecko,  

dovoľujeme si Vás osloviť v rámci projektu Pampers & UNICEF 1 balenie = 1 život zachraňujúca vakcína, ktorého je Rodinka.sk už druhý rok mediálnym partnerom. V projekte zameranom na boj proti novorodeneckému tetanu sa spojila značka Pampers s organizáciou UNICEF a minulý rok sa im podarilo na Slovensku získať takmer 500 000 vakcín. Choroba však stále po svete ročne veľmi krutým a bolestivým spôsobom zabíja 128 000 novorodencov a 30 000 ich matiek.  

Spoločná kampaň Pampers a UNICEF-u uzrela svetlo sveta v Spojenom kráľovstve v roku 2006 a postupne sa v roku 2007 rozšírila do ďalších krajín západnej Európy, aby tak do dnešného dňa pomohla fondu UNICEF získať viac ako 150 miliónov vakcín. V roku 2008 sa táto kampaň rozširuje po celom svete a zapája sa do nej aj Slovensko a ďalšie krajiny strednej a východnej Európy. Kampaň 2010 je súčasťou celosvetovej a viacročnej pomoci pre UNICEF v objeme niekoľko miliónov dolárov, ktorú podporujú mamičky a oteckovia kúpou výrobkov Pampers.

Chceli by sme Vás touto formou požiadať o spoluprácu a zapojenie sa do rozsiahleho celoeurópskeho prieskumu projektu Pampers & UNICEF, ktorý sa sústredí na priority mamičiek a oteckov a ich postoj k charite. Mamičky a oteckovia na celom svete majú jedno spoločné – chcú pre svoje dieťa to najlepšie. Radi by sme sa oboznámili s vaším pohľadom a budeme vďační, ak venujete niekoľko minút zodpovedaniu nasledujúcich otázok.

Prosíme, odpovedzte na čo najviac z nich. Vaše názory sú veľmi cenné a prínosné nielen pre projekt Pampers & UNICEF 1 balenie = 1 život zachraňujúca vakcína, ale aj pre náš server. Ďakujeme, že nám pomáhate a ďakujeme mnohokrát za Váš čas a vyplnenie nášho dotazníka. 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár