Darujte svojim blízkym niečo pre zdravie

PR 0

Je najvyšší čas rozhliadnuť sa po darčekoch pre svojich blízkych! Ste bez nápadu? Čo tak darovať im zdravie? V odberových centrách laboratórií Medirex ponúkajú širokú škálu rôznych balíčkov laboratórnych vyšetrení ušitých na mieru. Jedným z takýchto vyšetrení je aj balíček Zdravie ženy.

Balíček Pre ženu je určený všetkým ženám v každom veku. Okrem základných vyšetrení (glukóza, obličkové, pečeňové testy, posúdenie porúch lipidového metabolizmu), dokáže identifikovať možnú anémiu, poruchy zrážanlivosti krvi, poruchu kostného metabolizmu, poruchu funkcie štítnej žľazy, zápal, nedostatok vitamínu D a hormonálny disbalans.

Pre ženy, ktoré chcú byť informované o stave svojho reprodukčného systému, existuje možnosť využitia balíčka Hormonálny profil ženy, ktorý je určený ženám vo fertilnom veku. Vyšetrenie je vhodné vykonať 2. deň menštruačného cyklu. Okrem pohlavných hormónov obsahuje regulačné hormóny hypofýzy a prolaktín. Súčasťou balíčka je navyše diagnostika porúch funkcie štítnej žľazy. Po absolvovaní laboratórneho vyšetrenia je vhodná následná konzultácia u svojho gynekológa.

Tretí balíček z kategórie Zdravie ženy je určený ženám, ktoré užívajú hormonálnu antikoncepciu. Vďaka nemu je možné skontrolovať, v akom stave sa nachádzajú hladiny pečeňových enzýmov. Uvedený balíček nájdete pod názvom Pri užívaní antikoncepcie.

Ďalšie dostupné balíčky v rôznych kategóriách

Balíčky laboratórnych vyšetrení sú usporiadané v ucelených kategóriách, ktoré vám umožnia ľahko sa v ponuke zorientovať.

 Okrem spomínanej kategórie Zdravie ženy sú k dispozícii kategórie
Zdravie muža, Alergie a intolerancie, Prevencia chorôbŽivotný štýl. Tí, ktorí potrebujú s výberom pomôcť, môžu využiť možnosť konzultácie s laboratórnym lekárom.

Kompletný zoznam balíčkov s detailným popisom je dostupný na webovej stránke www.laboratornadiagnostika.sk  v sekcii Som pacient. Výhodou je plánovanie vyšetrenia na presne stanovený deň a čas prostredníctvom online objednávky. Viac informácií vám poskytne Klientske centrum na čísle +421 800 400 800. Vyšetrenia na vlastnú žiadosť pacienta nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...