Posilnite zdravie celej rodine. Naordinujte jej zdravší nádych

pr 0

Všetci dobre vieme, že zdravie je to najcennejšie, čo doma máme. Pohľad na zdravé a vysmiate deti je pre každého rodiča tým najväčším šťastím.

Možno tiež ako mama neustále uvažujete, ako zachovať zdravie svojej rodiny čo najdlhšie. Najdôležitejším predpokladom na kvalitnejší život je celkom iste čistý vzduch. Vedia to najmä tí, ktorí majú doma alergikov či astmatikov. Nakoniec, aj zdraví ľudia sa neporovnateľne lepšie cítia v čistom prostredí. S kvalitou vzduchu vonku toho veľa neurobíme. Doma však, našťastie, áno.

Nemusíme byť odborníci na životné prostredie, aby sme vedeli, že v ovzduší sa nachádza množstvo nečistôt, ktoré nášmu zdraviu neprospievajú. „Veľmi škodlivé sú častice vo veľkosti približne 50 µm, teda splodiny pochádzajúce z áut, tovární alebo komínov. Nadmerný príjem týchto častíc môže ľuďom spôsobiť dýchacie ťažkosti, infarkty myokardu, prípadne mozgové príhody,“ potvrdzuje aj RNDr. Jan Hovorka, PhD., vedúci laboratória pre štúdium kvality ovzdušia na Prírodovedeckej fakulte Karlovej univerzity v Prahe. 

Kvalitu vzduchu by sme teda mali mať pod kontrolou v čo najväčšej miere. Riešenie pre každého z nás ponúka značka Philips. Ich kombinovaná čistička a zvlhčovač 2 v 1 môže nad čistotou ovzdušia bdieť aj u vás doma.

 

Príjemnejší nádych vo dne i v noci

Malý veľký pomocník, tak by sa dala nazvať domáca čistička vzduchu. Model AC3829/10 stráži kvalitu vzduchu a množstvo alergénov vo vašom bezprostrednom okolí, kedykoľvek potrebujete. Spoľahnúť sa na ňu môžete aj v noci. Čistota vzduchu je totiž jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú aj kvalitu spánku. Vyvetrať miestnosť pred spaním dnes už nestačí.

Philips kombinovaná čistička a zvlhčovač 2 v 1 vďaka najmodernejším technológiám zachytáva až 99,97 % alergénov, škodlivé plyny, ultrajemné častice, baktérie i vírusy. S pomocou funkcie zvlhčovania vás súčasne chráni pred nepríjemným suchým vzduchom.

 

Ideálna pre rodiny s deťmi

Účinné čistenie a hygienické zvlhčovanie vzduchu nie sú jediné parametre, ktoré na čističke vzduchu Philips zaujmú. Skvelého pomocníka pre rodičov z nej robí široký výber režimov, rýchlosť a praktický detský zámok. 4 manuálne režimy tu dopĺňajú 3 automatické. Nechýba ani nočný režim. Na vyčistenie vzduchu v miestnosti do 20 m2 potrebuje necelých 7 minút. Celé zariadenie môžete ovládať aj cez svoj smartfón prostredníctvom aplikácie Air Matters. Jednoducho, kedykoľvek, odkiaľkoľvek.

Viac na www.philips.sk/zdravsivzduch

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...