Mobilný telefón pre mužského člena rodiny

Rasťo, PR 2

Sony Ericsson Vivaz™ je mobil, ktorý osloví svojim vzhľadom najmä ženy. Tento mobil má však aj „hračičky“, ktoré dokážu osloviť aj chlapa.

Toto malé plastové čudo obdarené dotykovou obrazovkou (3,2 palcový širokouhlý displej pri rozlíšení 320 × 640 obrazových bodov zobrazí 16 miliónov farieb) zabezpečí komfort väčšieho smart telefónu s ľahkosťou a jednoduchosťou menších telefónov.

Tak isto sa zmestí do dámskej kabelky, ako aj do vrecka mužských riflí. Môžete použiť plastové pero – stilus – na ovládanie obrazovky, ale všetko to zvládnete aj prstami.

Čím môže tento mobil ohúriť chlapa?

Keď si položíte otázku, čím môže tento mobil ohúriť chlapa, tak sú to nielen jeho technické parametre týkajúce sa audiovizuálneho záznamu, ale aj jeho aplikačné vybavenie. A ak toto aplikačné vybavenie zabezpečuje odoslanie videa alebo fotografie do sociálnych sieti, tak je o jeho úspech postarané.

Dnes sa stali sociálne siete hnacím motorom internetu, a všetky mobilné zariadenia, ktoré tieto siete podporujú patria k vyhľadávaným. Telefón Sony Ericsson Vivaz™ predstavuje práve túto generáciu zariadení. Zabezpečuje plnú komunikáciu užívateľa so svojim kanálmi na sociálnych sieťach.

Video záznam v HD kvalite

Čo by som ale vyzdvihol, je video záznam v HD kvalite. Video záznam v tejto kvalite môžete poslať na You Tube, čo v dnešnej dobe nedokáže žiaden na trhu dostupný mobil.

Sociálne siete

S 8,1 megapixlovým fotoaparátom si môžete  zaznamenať kvalitnú fotografiu. Fotografiu v špičkovej kvalite odošlete na Facebook a Vaši priatelia môžu fotku hneď vidieť, hodnotiť a komentovať. Meniť Váš status môžete nielen na Facebooku, ale aj „vyštebotať“ na Twitteri.

Na sociálne siete sa dostanete cez internetové pripojenie vášho operátora alebo najbližšiu WiFi sieť. Najideálnejšie z pohľadu nákladov sa javí stiahnutie videa a fotiek do vášho počítača a odtiaľ odoslať do konkrétnej siete.

My sme vyskúšali nahratie zopár videí z rodinného prostredia, hry detí a stravovanie v interiéri, ale aj na prechádzke s kočíkom v exteriéri.  Videá sme poslali priamo z telefónu cez funkciu publikovanie na web, ktoré bolo automaticky prednastavené (You Tube, Blogger).

Poslali sme fotky na Facebook. Užívateľ môže poslať fotky aj na obľúbený Flicker alebo Picasa. Zároveň si môžete doplniť ďalšie weby. Celé to publikovanie je jednoduché, ale očakáva sa že užívateľ má svoje skúsenosti so sociálnymi sieťami.

Pokiaľ chcete zaznamenať vaše každodenné radosti s deťmi a zdieľať ich so svojimi rodinnými príslušníkmi alebo s priateľmi, tak neváhajte a zabezpečte si na vašu vizáž Vivaz. 😉

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (6 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

Pridaj komentár