Mojej malej kuchárke – pečte s deťmi!

Milan Buno, tip na knihu 0

Už vám niekto povedal, aká je s deťmi v kuchyni ohromná zábava? Že to už poznáte? Tak to sa vám bude páčiť knižka Mojej malej kuchárke, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti s malými deťmi. Na sto stranách pestrofarebnej knižky ponúka len 16-ročná autorka okrem praktických kuchynských rád spolu 29 jednoduchých receptov – niečo na jedenie, niečo na pitie a čosi na maškrtenie.

Darčeková knižka Mojej malej kuchárke očarí dievčatá mladšieho školského veku, ktoré objavujú svet varenia a pečenia. Malé slečny na prvý pohľad upúta hravým dizajnom, krásnymi fotografiami jedál a postupov. Obľúbenú palacinkovú klasiku striedajú „globalizované“ jedlá novej generácie ako Čipsovka, Mafiny či opekané Marschmallows. Kniha sa predáva aj vo verzii s ružovou zásterou, ktorá pristane každej malej kuchárke.

V kuchyni je určite lepšia zábava ako pred telkou či počítačom. Touto knihou svoje slečny o tom presvedčíte. Lebo keď vypnete televízor, nemáte celkom nič. No keď vypnete sporák, celý byt sladučko rozvoniava, bruško sa teší na dobroty a všetci, ale úplne všetci v dome chvália malé kuchárky.

Vyskúšajte to podľa knižky Mojej malej kuchárke – nazrite do nej, pozrite si recept na Banánové mafiny či Mrkvovú tortu.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár