Plniť sny ťažko chorých detí

Soňa Rebrová 0

Vyčarovať úsmev na tvári chorého dieťaťa je zázrak. V organizácii Želaj si takéto zázraky robia. Za šesť rokov splnili viac než pol tisíc detských snov. Bez kriku a mediálneho humbuku, len za pomoci ľudí z dobrým srdcom.

  • Keď prišli za mnou a doniesli mi vysnívanú gitaru, skoro som  odpadla. Dokonca mi vybavili, že si budem môcť zahrať na koncerte!“tešila sa Miška, malá onkologická pacientka.
  • ,,Ja som zase letel helikoptérou ! Bolo to úžasné!” nevie zabudnúť na svoj veľký zážitok Peťko, trpiaci detskou mozgovou obrnou.
  • ,,A ja som sa bol na zápase FC Liverpool! Fakt! Tam by som sa v živote nedostal!“ teší saPaťko, ktorý prekonal rakovinu, avšak následky mu ostali dodnes.

A viete čo? Aj vy dokážete robiť zázraky!

Vašim pravidelným mesačným príspevkom na účet ŽELAJ SI 2132935659/0200 v hodnote 3, 5 alebo 7 eur (podľa vášho výberu) bude môcť organizácia ŽELAJ SI splniť viac sníčkov ťažko chorých detí a vyčariť im úsmev na tvári. Ak im zašlete aj svoj mail, budú vás pravidelne informovať, ktoré sníčky vďaka vašim príspevkom splnili.

Lebo hoci sú choré, aj ony chcú byť šťastné! Spoločne im to môžeme dopriať. Vašu pomoc a ochotu si veľmi vážime – bez vás by toľko sníčkov splniť nedokázali. Všetky úsmevy, čo vďaka vašej podpore budúmôcť vyčariť, nájdete na www.zelajsi.sk

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 4,50 z 5)
Loading...

Pridaj komentár