Celebritné bábätká 2019

Anna Veselá 0

Ktoré celebrity sa tento rok stali prvýkrát rodičmi? A ktoré rozšírili v roku 2019 svoje rodinky?

Top priečku o najviac sledované tehotenstvo by vyhrala Meghan Markle, manželka princa Harryho. Na jej bruško sa začal zrak verejnosti upierať takmer okamžite po kráľovskej svadbe. Dočkali sa 6. mája.

Jeho celé meno je Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Narozdiel od detí princa Williama ale prvorodené bábätko Harryho a Meghan nemá nárok na titul princa či princeznej, ani mu neprináleží oslovenie „Kráľovská výsosť.“

Jeho rodičia si namiesto titulu gróf rozhodli, aby bol predstavený ako „Master Archie Mountbatten-Windsor,“ čo je v súlade s ich želaním, aby vyrastal ako každý iný občan.

Amy Schumer je mama!

Len o pár hodín neskôr, ako svet privítal ďalšieho člena kráľovskej rodiny, sa narodil syn americkej herečke a stand-up komičke Amy Schumer, ktorý dostal meno Gene Attell Fischer.

Jeho mama si neodpustila pri fotke novorodenca komentár „naše kráľovské bábätko.“

Príspevok, ktorý zdieľa @amyschumer,

Pretty Richard

Dobrý rok mal aj Richard Gere (70) z nezabudnuteľnej Pretty Woman. Jeho manželka, španielska herečka Alejandra Silva (36), porodila ich prvého spoločného potomka, syna Alexandra.

Po deviatich mesiacoch od oznámenia šťastnej novinky je pár v očakávaní ďalšieho dieťatka. To by malo prísť na svet v roku 2020.

Obaja manželia majú ešte deti z predchádzajúceho manželstva. Richard má 19-ročného syna Homera a Alejandra 6-ročného Alberta.

Príspevok, ktorý zdieľa Alejandra Gere (@alejandragere),

V novinách sa už začalo špekulovať, či stihla porodiť svoje druhé bábätko Anne Hathaway, ktorá sa s tehotenstvom pochválila v lete. Stačilo, že sa s manželom prešli po meste s autosedačkou a dohady nenechali na seba dlho čakať. Zatiaľ sa však na sociálnych sieťach s prírastkom oficiálne nepochválili a nevieme, do akého roka toto bábätko počítať 🙂

Príspevok, ktorý zdieľa Anne Hathaway (@annehathaway),

Ani naše celebrity sa nedali zahanbiť

Slovenský šoubiznis sa rozrástol o viacero známych bábätiek. Mediálnu pozornosť si stihol od pôrodnice užiť aj Senal, syn speváka Rytmusa a moderátorky Jasminy Alagič.

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

V rodine Kristíny Tormovej prišla v lete chlapská posila. Dvojičky Ela a Matilda sa tešia z brata Alana.

Príspevok, ktorý zdieľa kristina tormova (@kristina.tormova),

Herci známi z našich seriálov majú tiež novinky. Martin Mňahončák má dcéru Dorotku a Mary Baralos sa teší z chlapca Noela.

V septembri sa stali rodičmi moderátorské esá Veronika Cifrová Ostrihoňová s manželom Matejom. Do ich života vstúpila dcéra Sára a s ňou aj bizarno-krásne obdobie, ako sa vyznala jej mama.

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova),

Všetkým rodičom želáme príjemné zoznamovanie na celý život. 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Author image

Anna Veselá

Vyštudovala som pedagogiku, ale odkedy som mamou, zisťujem, že sa stále mám čo učiť. Najviac o živote sa učím od svojich detí. Len čo zaspia, už aj píšem :)

články autora...

Pridaj komentár