Je dôležité mať Filipa

Redakcia 0

Život nám prináša veľa radostí, ale aj mnoho starostí. Zatiaľ čo z krásnych okamihov a veselých zážitkov sa tešíme, nepríjemné udalosti dokážu nejednému z nás spôsobiť vrásky na čele. Aby sme sa s nimi vedeli v budúcnosti ľahšie popasovať, je dôležité na ne myslieť už dnes a dobre sa na ne pripraviť.

Jednou z možností, ako sa pred týmito situáciami vopred zabezpečiť, sú aj produkty životného poistenia. Tie v súčasnosti ponúkajú nielen možnosť poistenia „života“, ale aj možnosť sporenia a zhodnocovania peňazí. Pri výbere konkrétneho poistného produktu má každý z nás svoje predstavy a požiadavky. Zvlášť, ak vyberá vhodné poistenie pre svoje dieťa. Od augusta 2011 môže na zabezpečenie do budúcnosti využiť aj nový produkt životného poistenia pre deti Junior Mix od ČSOB Poisťovne, ktorý je možné uzatvoriť v ktorejkoľvek pobočke ČSOB banky.  

Junior Mix v sebe spája finančnú podporu v prípade trvalého telesného poškodenia následkom úrazu dieťaťa, ako aj rezervu v prípade smrti alebo invalidity rodiča. V takej situácii už preberá platenie poistného na seba poisťovňa, pričom dieťaťu sa tieto finančné prostriedky naďalej sporia na jeho budúcnosť.
Výhodou produktu Junior Mix je aj možnosť zhodnocovať vložené finančné prostriedky prostredníctvom jednej z piatich finančných stratégií, alebo ich kombináciou. Závisí od klienta, ktorý spôsob zhodnotenia mu vyhovuje viac – či už garantovaný výnos alebo investícia do otvorených podielových fondov. Vložené finančné prostriedky tak umožňujú rodičom vytvárať svojim deťom finančnú rezervu, ktorá im v budúcnosti môže pomôcť pri úhrade výdavkov spojených napr. so štúdiom, kúpou bytu, zariaďovaním domácnosti či inými výdavkami.

„Mať Filipa“ a myslieť na budúcnosť svojich detí sa oplatí. Na Slovensku žije v súčasnosti takmer 30 000 detí, ktoré poberajú sirotský dôchodok, pričom jeho priemerná výška je len 126 € za mesiac. Je preto rozumné zabezpečiť budúcnosť svojho dieťaťa aj uzatvorením životného poistenia, ktoré mu dáva istotu v prípade akejkoľvek nepríjemnej udalosti.  
ČSOB Poisťovňa, do ktorej portfólia patrí od začiatku augusta tohto roku aj kombinovaný produkt životného poistenia pre deti Junior Mix, bola nedávno v hodnotení prestížneho ekonomického magazínu World Finance – Insurance Awards ocenená ako Najlepšia poisťovňa na Slovensku pre rok 2011.

Viac informácií o kombinovanom produkte životného poistenia pre deti Junior Mix získate v ktorejkoľvek pobočke ČSOB banky.

/PR/

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 1,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár